Jump to content
Guest delineator

Да ви се оплача...

Recommended Posts

Guest delineator

Снощи са ми оглозгали старата хондичка. Свалили са маската, единия фар и предните мигачи. Не можах да повярвам на очите си...Направо не ми се мисли че някой с такъв модел си ги е поръчал тия части. Според мен в София има не повече от 5-6 такива Сивици...

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Мръсни джамбази ще окрадът докато си спиш наи спокойно. :o:D

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

еи кви хора са се навъдели зна4и докато си варвиш и ше ти откраднат обувките бахти 4ак на мен ми стана жално за колата ако беше някоя с4упена и занимарена аиде ама тя хубава ве :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Направо не ми се мисли че някой с такъв модел си ги е поръчал тия части. Според мен в София има не повече от 5-6 такива Сивици...

Публикувано изображение

Те не за части, ами щото си нямат друга работа, кретените :o . Аз честно да ти кажа доста Сивици 2-ра генерация съм виждал по София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

СМЪРТ ЗА ГАДОВЕТЕ!!!:o жалко за количката ти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Изроди гадни ;):D:o:D А имах същата 78 година 1.2 карбуратор ;) самолетче ама прогни отдолу и та сигурно трудно ще намериш части за нея или ще са мноо скъпи.Неприятно ама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Ох, и мен много ме е шубе да ви кажа!Хем знам, че като мойта кола я има още 1 в София, я не, и е застрахована за един багажник пари, ама нали страх лозе пази, та все гледам на паркинг да я държа. Дори си взех оригинални (на Хонда) секретни болтове за джантите, че само гумите са ми над 1000 лева... за джантите изобщо не ми се мисли колко струват! И все си мисля, че съм побъркана да ме е страх толкова... ама на, нали си я обичам да му се не види.Ето и сега се каня да ходя до Варна и ме е обзело едно колебание дали да пътувам с нея. Какво ще кажете? Тъпите чораджии щом на 2-ра ген. налитат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Охааа, моля се само някоя вечер да пипна някои такива да ми пипат по колата да им счупя ръчичките дето крадат с тях! :D:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Та днеска го минах Симеон целия и само на едно място намерих фар, пръстени за фаровете и решетка. Искат ми 35 за фара, 2 x 30 за тия пръстени (едни такива ромбоидни, отделно са от решетката) и 30 за решетката. Нови. Как мислите, много ли са тия пари? Дали да търся и другаде. Нямам си никаква идея за цените на авточастите. Нали е Хонда...За 5 години само една водна помпа трябваше да сменя, а и ключалка ама това пак беше заради тия уроди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Според мен си заслужава да ги дадеш, особено ако са оригинални. За нашите 10-20 години по-модерни коли цените са в пъти повече. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

МАМА ИМ ДЕЕБА И БОКЛУЦИ НЕЩАСТНИ :o!!!!!!!!!!! - ДА ИМ ИСЪХНАТ РЪЦЕТЕ ДАНО :D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Ей...Те тва е едно от най-гадните неща. Да им изпъхнат топките дано...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Та днеска го минах Симеон целия и само на едно място намерих фар, пръстени за фаровете и решетка. Искат ми 35 за фара, 2 x 30 за тия пръстени (едни такива ромбоидни, отделно са от решетката) и 30 за решетката. Нови. Как мислите, много ли са тия пари? Дали да търся и другаде. Нямам си никаква идея за цените на авточастите. Нали е Хонда...За 5 години само една водна помпа трябваше да сменя, а и ключалка ама това пак беше заради тия уроди

не се двоуми , взимай ги !Ти поне си намерил , ами аз какво да кажа като за прелюд 1-ва няма нищо , а ми трябва решетка, лайсна за капака , предна броня и още сума ти нещица - карета и пр.Сега ми се налага да правя разни мурафети със старата решетка , та поне малко да изглежда както трябва!Ако попаднеш на части за такъв прелюд или някой за продан на части - свиркай ми!А на айдуците ще им хареса ,ако пипна някой - шефа на четвърто ми е приятел и комшия и им е вдигнал мерника яко ,само трябва някой да сбърка и да ни попадне в ръцете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Искат ми 35 за фара, 2 x 30 за тия пръстени (едни такива ромбоидни, отделно са от решетката) и 30 за решетката. Нови. Как мислите, много ли са тия пари?

Вземай не се замисляй. :o Вчера се разрових из гаража и намерих само две капачки за джантите оригинални.Само това ми е останало от червеното дзверче. Казвай трябват ли ти подарявам ти ги 0899871481 Васко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Та днеска го минах Симеон целия и само на едно място намерих фар, пръстени за фаровете и решетка. Искат ми 35 за фара, 2 x 30 за тия пръстени (едни такива ромбоидни, отделно са от решетката) и 30 за решетката. Нови. Как мислите, много ли са тия пари? Дали да търся и другаде. Нямам си никаква идея за цените на авточастите. Нали е Хонда...За 5 години само една водна помпа трябваше да сменя, а и ключалка ама това пак беше заради тия уроди

Фар мисля че мога да ти дам, решетката не е скъпо, гривните са ти скъпи - спазари ги по-ниско, за мигачите също има решение (заместители-6 лв единия нов). Няма да се кахъриш - поправимо е и то с малко пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest delineator

Оправих хондичката...Гривната която стяга фара и го регулира беше проблем но се оказа че от Жигула пасна идеално :) , мигачи сложих от Джета :rolleyes: , но сърцето си е Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Оправих хондичката...Гривната която стяга фара и го регулира беше проблем но се оказа че от Жигула пасна идеално  :) , мигачи сложих от Джета  :rolleyes: , но сърцето си е Хонда ;)

Ей'тва е бате! :)

Евала ти правя! ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Оправих хондичката...

Е т'ва е евалата.Каквото и да вземат тъпите джамбази си остават тъпи джамбази.:rolleyes: А манията Хонда си остава в теб.Значи твоята е 1982 по нова е от мойта първа любов но инак като форма си приличат даже и предния капак си имаше отвори но успоредни на бронята бе като акула беше. http://users.mo-net.com/nixit/civicbarn.jpg :)http://users.mo-net.com/nixit/civiclr.jpgТа пази си я и успех. Редактирано от Vaso

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Значи твоята е 1982 по нова е от мойта първа любов но инак като форма си приличат даже и предния капак си имаше отвори но успоредни на бронята бе като акула беше. http://users.mo-net.com/nixit/civicbarn.jpg :)

http://users.mo-net.com/nixit/civiclr.jpg

Та пази си я и успех.

Vaso: тези снимки които си предоставил са на Сивик 1-ва генерация :rolleyes: - модел от 1972-а до 1979-а произвеждан ! Докато на колегата delineator си е 2-а генерация (1979-1983)

 

Последно - твоята 1-ва или 2-а генерация е била ?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...