Jump to content
kamenski

централен отвор-колко трябва да е

Recommended Posts

здравеите колеги преди време в една тема бях питал колко тря да е централния отвор на джантите за да може да паснат на колата ми сивик 5г. но никои не ми отговори та ако някои може да ми каже сега ще сам много благодарен таи като тря си земам джанти и да не стане така че да си купя нещо дето не става и още нещо ако централния отвор е по малак или по голям има ли някак вариат да се пригоди че да станат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ceko

56мм е. Ако джантите са с по-голям - правят се втулки при стругар. Ако са с по-малък - нямам идея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kamenski

ами ако джантите са с 57 централен отвор а пак на хондата е 56 дали ще има проблем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

56мм е. Ако джантите са с по-голям - правят се втулки при стругар. Ако са с по-малък - нямам идея.

ако са с по малък - се ходи някъде на координат или фреза да ги разстържат на необходимия размер-аз лично съп правил тая операция много пъти.ако са по големи отворите се правят втулки при стругар- втулки от полиамид за да са по леки.но за 1-2 милиметра не си струват втулките щото джантите се центрят по конусите на гайките или болтовете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...