Jump to content
hndcvc

хидравлична рейка

Recommended Posts

Здравейте , колеги. От около половин година съм установил , че ми просълзява хидравличната рейка. Не съм предприел нищо , защото за сега е незначително (маслото в казанчето от макс е намаляло до малко под средата между мин и макс). Понеже четох из форума за тези рейки , та тръпки ме побиха , ще задам няколко малко глупави въпроса. Някой има ли представа колко зле може да е положението на този етап и има ли бегла представа колко примерно при добър късмет може да ме изкара тази (имам предвид ако някой е имал подобен в началото малък проблем , след колко време се е задълбочил)? Също единият ми маншон е леко скъсан и се е изплеснал. Трябва ли да го сменя и ще променя ли нещо въобще при сегашната ситуация? Освен това не съм сменял маслото на хидравликата , да го сменя ли или ще стане по зле и какво точно масло да сложа евентуално? И последно ако някой колега може да ме посъветва като цяло какво е най-удачно да предприема? Четох за смяна с такава втора употреба или за рециклиране , но там ставаше дума за изцяло протекли. Абе с две думи има ли някакъв вариант да ям по-малък х*й , защото вече екземпляри от този модел се намират за по 1000-1200 лв. пък и за по малко. Не ми се ще да дам +- 300лв. Помагайте! Благодаря предварителноP.S. Сивик 5та хетч (D13B2)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...