Jump to content
miHo

Разни Карантии

Recommended Posts

Тука разни работи си накупих и съм много щастлив и благодарен :lol: ...само чакат да си дойдат на местото :lol: ......красиви са нали?или съм прекалено болен за да се радвам на някви железа ?

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай боже секи му.Честито батюата.Надъханяк излезеНе бе6е дале4е времето когато коментирахме цвета на мрежата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Бутала Витара,биели Ийгъл???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Бутала Витара,биели Ийгъл???

не са от витара май......ама михо да си каже кви са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутала Витара,биели Ийгъл???

Право в Десятката ...вече в САЩ има коли с витари с по 400++ коня на колелата....има няколко производителя на Витари.....Буталата са направени от AC8A Алуминии ....Топлинно Третирани за по голяма здравина .....за цената си са доста добри Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,изложих се като кифладжия тука:lol:с каква степен на сгъстяване са тия витари бе,скивай кви засеци имат за клапаните все едно:lol:на теб каква степен ще ти се получи с тях?на колко ще надуваш и за колко се бориш като мощност?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

е,изложих се като кифладжия тука:lol:с каква степен на сгъстяване са тия витари бе,скивай кви засеци имат за клапаните все едно:lol:на теб каква степен ще ти се получи с тях?на колко ще надуваш и за колко се бориш като мощност?

степента ше стане 8.6-7:1 някаде .....иначе те са 8.5:1....засега ше си надувам на 0.8-0.9......натам каТо си оправя спирачки и окачване....сменя колектора и кулера...сложа oil catch can....тои е поръчан де ....мисля да надуя на 1.2 макс...щото турбината не може да храни повече :lol: ....ся ми копират генерацията от 63 ф неръждавейка...яка работа,.....да го отпушиме Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

степента ше стане 8.6-7:1 някаде .....иначе те са 8.5:1....засега ше си надувам на 0.8-0.9......натам каТо си оправя спирачки и окачване....сменя колектора и кулера...сложа oil catch can....тои е поръчан де ....мисля да надуя на 1.2 макс...щото турбината не може да храни повече :lol: ....ся ми копират генерацията от 63 ф неръждавейка...яка работа,.....да го отпушиме

Браво!!!Теб кой ти е спонсор :lol: !?Ами тази кола за какво ти е за лична употреба или за хобикар!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да са ти честити мн. са яки тия карантии бре супер си :dry::) пожелавам ти 300така да го удариш а на 1,2бара това е неизбежно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален ентусиаст е Мишо :) Внимателно после да караш ей :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

miHo Браво на теб продължавай в същия дух :D:o И успех :tooth:!!!

+1 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено е Болен ! :tooth: Ло6ото е че е и заразен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яко, честито пич!биелите много ме кефят! не стават на S-ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко им е комп. хеиг. на тия бутала 6тот на две места ги виждам разли4но.В единия 28,3мм -6,00см^3В другия 30мм -12,00см^3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко им е комп. хеиг. на тия бутала 6тот на две места ги виждам разли4но.В единия 28,3мм -6,00см^3В другия 30мм -12,00см^3

30 си е заводското p28 бутало.....буталата на з6 дават 8.5:1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутала от З6 дават 8,5:1 когато са с ПМ3 глава (38см^3)В сряда съ в Пл. ако иска6 да пием по бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутала от З6 дават 8,5:1 когато са с ПМ3 глава (38см^3)В сряда съ в Пл. ако иска6 да пием по бира.

Абе диване ....казвам ти колко дават тези бутала които съм купил....витарите !ети на ....смятай колко искаш компресии и глупости :huh::D:Phttp://www.zealautowerks.com/dseries.htmlна витара са Dome (cc)- (-6.00)Comp Height (mm)- (28.30) Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе 4и4и не съм те разбрал. :huh:http://www.knology.net/~jediklc/D.htmМа кат гледам тоя не е 4ак толкова прецизен.

Редактирано от r2d2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бряяя на мен ми дава 231 hp на колелата с Medium Turbo :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бряяя на мен ми дава 231 hp на колелата с Medium Turbo :huh:

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...