Jump to content
Нощният Ездачa

Части за Хонда Сивик

Recommended Posts

Здравеите момчета :) , нова пушка съм във форума и маи и аз ще изповядвам хондаджииството :) ,може ли да ви помоля да ме ориентирате в цените на консумативите и частите.Колко излиза едно обслужване на Хонда Сивик 1.5 16V година 96-97 ? и вопше как стои въпроса със цените на частите :) ?а цените на V-TEC-а как са :) ?Поздрави БОГОРАВНИ ХОНДАДЖИИ!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм ми да кажем едно цялостно обслужване на мотора колко излиза?(масла,филтри,ролки,ремъци,сякви магиики),даите примерни цени на неща които сте сменяли !!!:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАВИСИ ОТ КЪДЕ СИ,АКО СИ ОТ БАНГЛАДЕЖ (ЩОТО НЕ СИ НАПИСАЛ) там цените са други,атук горе-долу като на другите коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм ми да кажем едно цялостно обслужване на мотора колко излиза?(масла,филтри,ролки,ремъци,сякви магиики),даите примерни цени на неща които сте сменяли !!!:dry:

Бъдещ хондаджийо :) чети внимателно!!!Януари месец съм ги сменял тия работи:

Ангренажен ремък - 38 лева

Обтяжна ролка - 43 лева

Горивен филтър - 22 лева

Предни накладки - 54 лева

Пистов ремък(към динамото) - 17 лева

Пистов ремък(към хидравликата) - 21 лева

Маншони на рейката(комплект са ляв и десен така ги продават) - 25 лева или 12-13 лева бройката ако си намериш :)

или като теглиш чертата е 220 лева(без труда) с труда идва около 300 лева ;)

това е за Хонда Сивик Седан 1.5 16 винтилченца LSI 94 година

 

Надявам се да съм ти бил полезен

Публикувано изображение

Редактирано от Honda_Civic_LSI_1.5_16V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кораво Копеле

Honda_Civic_LSI_1.5_16V мерси много...еи тва е хондаджия!!! аз се покръстих малко от поп Хондиос друг ник...Ами обслужването е на същата цена както и на един Меган Коач(спортните двувратки) около 290-300лв и все пак е добре като за хонда А на V-TEC обслужването кви пари е? Различават ли се много?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda_Civic_LSI_1.5_16V мерси много...еи тва е хондаджия!!! аз се покръстих малко от поп Хондиос друг ник...Ами обслужването е на същата цена както и на един Меган Коач(спортните двувратки) около 290-300лв и все пак е добре като за хонда А на V-TEC обслужването кви пари е? Различават ли се много?

VTEC-a не се обслужва. Ако го има значи работи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои Компетентен няма ли да скаже?

Какво да ти каже пове4е от това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Някои Компетентен няма ли да скаже?

Я погледни кога се е регистрирал колегата japan ;)

Joined: 14-January 04

за 3 години ако ще и пълен лаик да е, белким е научил тук таме нещо, не мислиш лихайде аз да съм 3-тия, че да не се притесняваш толкоз.Няма какво да му обслужваш на втек-а.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите момчета :( , нова пушка съм във форума и маи и аз ще изповядвам хондаджииството ;) ,може ли да ви помоля да ме ориентирате в цените на консумативите и частите.Колко излиза едно обслужване на Хонда Сивик 1.5 16V година 96-97 ? и вопше как стои въпроса със цените на частите ;) ?а цените на V-TEC-а как са ;) ?Поздрави БОГОРАВНИ ХОНДАДЖИИ!!!;)

Аз преди седмица си закупих хонда сивик 1.5vtec-e и си купих ремък ролка филтър от един склад в стара загора - на прилична ценаангренажен ремък-26лв-на магазина ми искат 46ролката е на магазина 38-в склада нямашемаслен филтър 11въздушен 11така че не е толковва скъпо както очаквах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро си закупих и аз Хонда Сивик Хетчбек 1.5 16в..Закупи си ролката и ремъка общто за 60 лв. -използвах намаление на един приятел ;) за възду6ния филтър ми искаха 24 лв. а с намалението го взех за 14лв.за горивния-16 лвИ днес отидох да ми ги сменят на едно място в плевен защото на друго немогат,и ми взеха 110 лв, като ми бяха сменили и двата пистови ремъка без да сум и казал и така И така всичко ми стъпи на 200 лв + 35 лв за смяна на масло и маслен филтър.Мисля че въобще не е скъпо обслужването на хондата както много филосоги казват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...