Jump to content
To0ner

Сивик 5-та седан - пружини

Recommended Posts

Здравейте колеги имам няколко въпроса относно пружините. Каква дебелина на витките , колко витки  и какъв цвят белязка трябва да имат пружините на 5-та седан ? Предните и задните пружини еднакви ли трябва да са и само цвета на белязката трябва да е различен, или с друг брой витки и дебелина. Ще се радвам ако ми помогнете , защото като взех колата беше с по големи пружини отзад и беше много вдигната задницата, сложих едни други и сега задницата е по - ниска от предницата. Като цяло не съм чат с тези работи. Благодаря предварително. Поздрави ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега  Аз съм със същия проблем но на 5-ца хеч. Мислил съм за спортно окачване ,но ми се струва че доста ще друса. Смених задните пружини с чисто нови и пак е така отзад е клекнала без товар. 

Ще съм благодарен за някой съвет или мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като беше с старите пружини отзад пък беше много висока отзад , сложих тези и задницата падна много . Днес ги мерих ,отзад са ми с 2 витки по-малко и с 1мм по-тънки . Мисля си пак да върна старите и понеже в момента зимните са ми 13-ки няма да изглежда толкова зле. А също така тези, с които съм в момента се били от хеч и затова са по-тънки и по-къси явно ...

Редактирано от To0ner

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...