Jump to content
Guest Jiro

Какво остана от Сивик-а.....

Recommended Posts

Guest Jiro

Ами накратко ето какво стана със Сивик-а (снимките са доста големи):Photo1Photo2Photo3Photo4Това което от снимките не се вижда е че цялата кола е леко огъната на кравай и че шофьорската седалка е счупена назад - последния удар който ме спря беше в задницата. Как се стигна до това положение - на магистралата един TIR се престрои отгоре ми все едно не бях там както си карах в съседното платно до него. В резултат аз изхвърчах рязко надясно, колата поднесе, завъртя се няколко пъти и изхвърча от магистралата със задницата напред. Спирането беше в най-близките дървета, в които успях да се ударя няколко пъти преди да спра напълно.Слава богу аз се измъкнах невредим от цялата история - бях само малко нарязан от стъклата и ме боля врата известно време. Определено имах голям късмет но имам усещането, че и колата свърши много добра работа(като не се обърна докъто се въртеше например) и доста ме опази. Та евалла на майсторите от Хонда. Следващата кола, живот и здраве, пак ще е от тях.Късмет на всички, колеги, и........умната.

Редактирано от Jiro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Малеееееедобре че си се отървал, пожелавам ти това да е последната ти катастрофа и следващата хонда никога да не проверяваш колко е здрава. ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Моите искрени съболезнования. Най-важното е, че си здрав и жив и дано успееш да оправиш нещата със застрахователите възможно най-бързо. Чудя се само защо еърбегът не се е отворил?! Без колан ли си бил? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

Слава богу аз се измъкнах невредим от цялата история - бях само малко нарязан от стъклата и ме боля врата известно време. Определено имах голям късмет но имам усещането, че и колата свърши много добра работа(като не се обърна докъто се въртеше например) и доста ме опази. Та евалла на майсторите от Хонда. Следващата кола, живот и здраве, пак ще е от тях.Късмет на всички, колеги, и........умната.

Кофти работа ама нали си жив и здрав. Нова Хонда ще си вземеш най-малко поради това, че е доказано здрав автомобил,а и ти си го изпитал лично неволно.Така, че искрено сори приятел дано нямаш други такива екстремни изживявания.А този тираджия поне разбра ли какво е направил??? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре че си жив и здрав. За Victor: Предните еърбеци би трябвало да се отварят само при челен удар!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Че какво и е на колата бре ? :D Две шпакли кит, малко шлайф паста и колата си става като нова ;);) Майтапа настрана - добре че си се отървал почти невредим, това е най-важното ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

( ДЕЕБА МАМА МУ - СНИМКИТЕ НЕ МОГАТ ДА МИ СЕ ОТВОРЯТ ) ЛЕЛЕ БРАТЛЕ , КАТО ТИ ПРОЧЕТОХ СЛУЧКАТА , ЧАК МИ ДОЖАЛЯ ЗА ТЕБЕ ;)!!!!!!!!!!!! ДОБРЕ , ЧЕ ВЕРНО СИ ЖИВ И ЗДРАВ И НИЩО ТИ НЯМА - ТВА Е НАЙ- ВАЖНАТО !!!!!!!!!!!!!! - НА ЯПОНЦИТЕ , ЕВАЛАРКАТА ИМ БИЧИМ , ЩОТО ТАКА СА ГИ НАПРАВИЛИ КОЛИТЕ , ЧЕ КАТО СЕ ШИБНЕШ НЯКЪДЕ , КОЛАТА ТИ ДА СТАНЕ НА БАНИЦА , А ТИ ДА СИ О.К. !!!!!!!!!! - А НА ТИЯ БАЛЪЦИ СКАПАНИ ПРОСТАЦИ - ТИРАДЖИЙТЕ ( ТЕ СА КАТО БАКШИШИТЕ ) :o:D:D;);)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Радвам се, че си жив и здрав, пич! Повярвай ми, това е най-важното!!! Знам, че когато стане такава беля и ти си наред си мислиш "отиде ми хубавата количка". Споко, дано ти платят застрахователите и така ще си върнеш хондичката, ама тебе нямаше да има как да те върнат! Преживявал съм и аз такива екстремни случки (то кой ли не е) и от тогава карам ПЪТИ по-внимателно! Това е и съвета ми към останалите колеги от форума! Нека да не си даваме равносметка за случилото се, когато е вече късно, а да действаме и мислим с една идея преди да е станало късно!П.С. Тази вечер ще пия една бира за твое здраве! Бъди жив и здрав и тръпни в очакване за новия Хондак :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Найстина добре че си жив и здрав ламарината се оправя :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Важно е да си добре,на другото му тегли майна и гледай напред!Дали ако колата беше голф щеше да е по зле?!?!?!Затова да си поддаржаме Хондите здрави и да си ги караме разумно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...