Jump to content
Guest gamemaniak1

Фарове

Recommended Posts

Guest gamemaniak1

Много странен проблем.Съжелявам за офф топика но просто мисля че и двете коли са японски и смятах че тук бих могъл да намеря помощ.Карам сузуки Марути.Когато включа фаровете светят само габаритети под тях но не и самите фарове.Когато мина на дълги и фаровете си святкат, значи се изключва варианта да са изгорели крушките.Чудя се от какво може да е ?Бихте ли дали компетентно мнение.Благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Провери ли си бушоните? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 100NX Golf Destroyer

Варианта да са изгорели крушките НЕ се изключва, колега (ако не вярваш погледни отблизо и внимателно една крушка за фарове :D ), но наистина е малко вероятно да се случи едновременно и на двата фара. Така, че наистина провери и бушоните, както те съветва многоуважаваният Виктор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

в кръгът на нормалното е да са изгорели и двете крушки,аможе и бушон да е огледай добре. не мисля че проблема ти е голям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

да възможно е да са изгорели, на мен ми бяха изгорели двете крушки на стоповете, едновременно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Patrik

на мен ми се е случвало да ми изгорят жичките за късите и на двата фара така че пробвай първо крушки според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominic

Крушката може да изгори и без видимо да е прекъсната жичката. Имал съм такъв момент. Затова последователността е следната:1. Мериш кръшката с мултимер(мултицет) да видиш дали е проблема в крушката.2. Проверяваш предпазителя(бушона)3.Проверяваш контактите, където поставяш крушката; дали опират добре пластините в крушката.4. Ако не се получи: включваш светлините и тогава мериш дали идва ток до съединителя за крушката(това е проверка за прекъсната верига и дали вобще идва ток до крушката).Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...