Jump to content

Recommended Posts

Здравейте!!!Тъй като съм в процес на търсене на кола някой имали представа трудно ли се намира вариант на двигател D15Z1 Vtec-E SOCH 92-95'.Също така японски ли е този модел и каква би трябвало да е грубо казано цената да кажем ако става въпрос да си я взема от Германия.Благодаря ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dantes

А цената му предполагам е по-висока от D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MonsterOOD

За цена може би е почти същата като Д15б2-ката но просто е трудно намирането на Д15з1 мотор. Между другото аз съм с такъв мотор. А и не ми е несхто много икономичен защото сигорно имам проблем някаде под капака или в десния ми крак. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!Тъй като съм в процес на търсене на кола някой имали представа трудно ли се намира вариант на двигател D15Z1 Vtec-E SOCH 92-95'.Също така японски ли е този модел и каква би трябвало да е грубо казано цената да кажем ако става въпрос да си я взема от Германия.Благодаря ви.

D15Z1 се слага на японските Сивици има аналогичен двигател който се слага на Английските Сивици с 5 врати D15Z3. И двата са 90 коня VTEC-E. Английския вариант е доста по разпространен от Японския.Ако видиш Английски Сивик 1.5 5 врати преди фейс лифта - значи е с този мотор.След фейслифта се слагат D15Z5 (Япония), D15Z8 (Англия) които са 115 и 114 коня и вече са само VTEC без Е то накрая но са пак много икономични а вървят доста повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...