Jump to content
Guest TheDevilTwin

Забелязвате ли

Recommended Posts

Guest TheDevilTwin

Не знам, дали сте забелязали, но напоследък ми прави впечатление, че Сивиците по улиците стават все повече и повече ;) . Даже вчера видях един тъмнозелен Сивик 7-ма генерация с три врати (без фейслифт ;) ). Не знам да се радвам ли или да плача, защото никак не ми се иска всяка втора кола да е Хонда (както е с Голф-овете :D ). Това някак си убива насладата, която те обзема като видиш хубава кола. Споделете мненията си по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Мен пък ме радва колега, а и един от пълнещите съм и аз със своят Civic, но да не забравям от къде съм тръгнал? Аз разбрах що за автомобил е Хонда от бившият си CRX, от тогава си казах, че на друго няама да се кача освен на Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

защото никак не ми се иска всяка втора кола да е Хонда (както е с Голф-овете :D ).

ТВА ОТДАВНА ГО ЗАБЕЛЯЗАХ , И ВЕРНО МАЙ НА ТАМ ОТИВАТ НЕЩАТА ( МНОГО ЩЕ Е ТЪПО АКО СТАНЕ ТАКА ) - СА ВСИЧКИ ВИДЯХА ЧЕ СИВИЦИТЕ СА ДОБРИ РЕЗАЧКИ И , ЧЕ ЯКО НОСЯТ НА ТУНИНГ , И ЧЕ СА МНОГО ПО-КРАСИВИ И ВЪОБЩЕ МНОГО ПО-ДОБРИ ОТ ГОЛФОВЕТЕ , И СА ВСЕКИ ИСКА ДА СИ ВЗЕМЕ СИВИИИИК !!!!!!!!!!!!! ( ДАЖЕ И АЗ ;) ) САМО ДА НЕ СТАНЕ ТАКА , ЧЕ ПОСЛЕ ДА ПИШАТ ПО ДРУГИТЕ ФОРУМИ " ТИЯ СЪС СИВИЦИТЕ КВИ СА ПРОСТАЦИИИИИИИ , ВИДИШ ЛИ СИВИК БЕГАЙ НА ДАЛЕЧЕ ЧЕ НЕ СЕ ЗНАЕ КВО МОЖЕ ДА СТАНЕ " ;) ( КАКТО Е СЕГА - ПОЧТИ ВСИЧКИ ДЕТО КАРАТ ГОЛФОВЕ СА ЕБАТИ СЕЛЯЦИТЕ !!!!!!!!!! )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

защото никак не ми се иска всяка втора кола да е Хонда (както е с Голф-овете :D ).

ТВА ОТДАВНА ГО ЗАБЕЛЯЗАХ , И ВЕРНО МАЙ НА ТАМ ОТИВАТ НЕЩАТА ( МНОГО ЩЕ Е ТЪПО АКО СТАНЕ ТАКА ) - СА ВСИЧКИ ВИДЯХА ЧЕ СИВИЦИТЕ СА ДОБРИ РЕЗАЧКИ И , ЧЕ ЯКО НОСЯТ НА ТУНИНГ , И ЧЕ СА МНОГО ПО-КРАСИВИ И ВЪОБЩЕ МНОГО ПО-ДОБРИ ОТ ГОЛФОВЕТЕ , И СА ВСЕКИ ИСКА ДА СИ ВЗЕМЕ СИВИИИИК !!!!!!!!!!!!! ( ДАЖЕ И АЗ ;) ) САМО ДА НЕ СТАНЕ ТАКА , ЧЕ ПОСЛЕ ДА ПИШАТ ПО ДРУГИТЕ ФОРУМИ " ТИЯ СЪС СИВИЦИТЕ КВИ СА ПРОСТАЦИИИИИИИ , ВИДИШ ЛИ СИВИК БЕГАЙ НА ДАЛЕЧЕ ЧЕ НЕ СЕ ЗНАЕ КВО МОЖЕ ДА СТАНЕ " ;) ( КАКТО Е СЕГА - ПОЧТИ ВСИЧКИ ДЕТО КАРАТ ГОЛФОВЕ СА ЕБАТИ СЕЛЯЦИТЕ !!!!!!!!!! )
Точно това имах в предвид. Сивик-а е предимно автомобил за млади хора, а всички знаем, каква е младежта в днешно време (включвам и себе си в това число) - всеки гледа да се направи на "гъзар" пред момичетата и пред зяпачите, а това носи и своите последици ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Много сте прави, мам** м*! Аз не се бях заглеждал до преди да разбера, че и аз ще стана собственик на Хонда, ама на последък наистина ми прави впечатление, че доста хондаци са се навъдили в Сф. Даже като ходя за работа и обратно вече знам къде има спрян сивик 5г. и си го оглеждам да му се насладя :D че скоро и моя ще дойде ;) А това за голфовете ... според мен няма никакъв шанс приказката "Селянина с Голф-а" да се промени ;)Айде със здраве ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Това си е нещо напълно в реда на нещата. Може само да ни "радва" (до колко примерно някой може да го радва че еди кой си има еди каква си кола).Сивик си е МАСОВ автомобил от среден клас - да не се заблуждаваме и да слезнем на земята :D Не е някаква "екзотика" като NSX или S2000 примерно - това си е напълно обикновена кола за "средностатистическия" човек. Това че се виждат все повече и повече Сивици по улиците говори само за едно - че все повече хора разбират за тези коли какво представляват всъщност, знаят какво купуват, а НЕ да лежат на стари изтъркани клишета като "Японски автомобил = скъпи части = ЛОША кола" ;) Т.е., на все повече хора им се отварят очите и започват да гледат на нещата както трябва. (донякъде) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KATADJIQTA/RAZBIVACH/

ами според мен е гадно да има толкова много еднакви коли аз например като си вкарах аудито а4 преди години в бургас имаше само няколко кам 5/6 после запо4на да става масова кола и всеки 4 ти имаше такава и ре6их 4е трябва да сам по разли4ен и си купих прелюда но в рамките на 2/3 месеца от 3 коли станаха маи 5 и ако продалжават така в сащия дух маи 6те се простя и с тази кола дори даже има един по4ти като моя разли4ават се само по винила отстарни и анти крилото УЖАСССССССССССССССССССССС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Сивик си е МАСОВ автомобил от среден клас - да не се заблуждаваме и да слезнем на земята ;) Не е някаква "екзотика" като NSX или S2000 примерно - това си е напълно обикновена кола за "средностатистическия" човек.

Не отричам, че Сивик е масов модел, който е предназначен за хората, които ползват колата не само като семейно возило, но и да ходят на работа с нея ;) . В Гърция например забелязах, че Сивик Седан се продава много добре (могат да се видят всички разновидности - от 2-ро до 7-мо поколение :D ) и това е така, защото е съвсем обикновен Седан с добър двигател, достатъчно пространство в купето и багажника. Но това не се отнася за Купе версията и Хетчбек-а с три врати, защото те са ориентирани по-скоро към младата клиентела и имат съвсем различна цел - бързоуборотен двигател, привлекателен дизайн и не толкова голямо тегло. Тогава може ли да се твърди, че тези коли се купуват от средностатистическия българин ;) ?Такива коли карат единствено младите. Наистина Сивик-а НЕ е екзотична кола, но не е и пряко предназначена за средностатистическия човек !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

то си има обяснението - докато с голфовете европейците бързат да се разделят едва 4-5 години след закупуването им, то чак сега масово се разделят със сивик 5-та генерация - 10-12г от покупката :D изводите си правете сами ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Бих добавил съшто така към коментарите на колегите горе че има вече не малко българи които престанаха да мислят за голяма,просторна кола,която да товари много и т.н. поради простата причина че е тъпо да си копуваш кола която наистина би ти вършила много работа(но в колко случаи през годината ;) ) , с големия багажник идва големия разход,трудно управляема в града,оште по-трудна за паркиране и т.н. Сивик от която и да е генерация е тотално практична кола и няма какво повече да се каже по въпроса ;)

Това че се срешта все повече по улиците не само на София ;) наистина мене ме радва ;) Всеки един от по ´´ дъртите ´´ маняци знаят каква радост е да видиш ХОНДА по улиците ;):D Аз се кефя на всеки един модел Хонда който видя по улиците , ако ште да съм видял съштия преди две пресечки ;) Може да го наречете вманячаване но ме боли и усештам ´´задължение ´´ да го огледам колкото мога и да преценя дали собственика се грижи за колата си или не ;);) За какво казвам това всичко,не е за да правя ОФФ ТОПИК а за да покажа че има различен начин за възприемане на поредната видята хонда или за първата видяна ;)

 

П.П.Извинявам се за грешките в текста,но не съм на свястна клавиятура и не намирам всички букви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vaso

то си има обяснението - докато с голфовете европейците бързат да се разделят едва 4-5 години след закупуването им, то чак сега масово се разделят със сивик 5-та генерация - 10-12г от покупката ;) изводите си правете сами ;);)

Ето така го разбирам и аз пък и другото е вярно у нас все още хората като чуят японска кола и малииии все едно говориш за някаква страхотна екстра т.е. "имаш пари харчи си ги" само, че всичко е ясно качеството определя цената.А цената за тези бижута HONDA си е съвсем прилична и това го казвам аз, който лично е карал Civic 1978 ---> Civic CRX 1.5 i 12V 1984--->Civic CRX1.6i 16V 1986г.т.е. коли над 18 години е определено съм намерил поне 200 причини за да ги предпочета тези коли и дай боже повече да ставаме и по нови коли да караме.ТОВА Е АВТОМОБИЛА ЗА ГРАДСКИ УСЛОВИЯ и не само :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Аз пък се кефя максимално като видя Хонди по пътищата! И колкото повече, толкова по-добре. Това значи, че все повече хора оценяват предимствата на тези коли, а и има тенденции фен-клубът да се разшири. И все се надявам стандартът ни на живот да стане такъв, че повече хора да могат да си купят нови такива колици, защото повярвайте ми новата Хонда е нещо неописуемо прекрасно! Направо си е сбъднат сън да "летиш" с нещо, което мирише на току-що излязло от завода... Абе велико е!Та в тази връзка, имам проблеми да си кача снимката на колицата в личния профил. А толкова много ми се иска да ви я покажа... :D Може ли някой да спаси положението?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Та в тази връзка, имам проблеми да си кача снимката на колицата в личния профил. А толкова много ми се иска да ви я покажа... :D Може ли някой да спаси положението?

Ами за снимката си я качи в интернет и от там после като си я слагаш избираш IMG даваш Paste на пътя на снимката и така става а ако не се оправиш така питай Виктор или Адх ако могат да ти помогнат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Аз мисля че трябва да се радвате че все повече хора си копуват Civic.и кой знае един ден може и аз да стана собственик на един Civic 5 ген. купе. :D

Редактирано от iVo_BMW

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

И АЗ СУПЕР МНОГО СЕ КЕФЯ КАТО ВИДЯ НЯКОЯ ХОНДИЧКА , НЕЗАВИСИМО КОЯ ГОДИНА И МОДЕЛ Е , АМА ТВА Е ЧЕ СЪС СИВИЦИТЕ СИГУРНО ЩЕ СТАНЕ КАКТО СЪС ГОЛФОВЕТЕ ( ПОЧТИ 100% СЪМ СИГУРЕН ) ДО 1 НАЙ-МНОГО 2год. ВЕЧЕ ЩЕ ДВИЖАТ ТОЛКОВА МНОГО СИВИЦИ ( НАЙ ВЕЧЕ 5та ГЕНЕРАЦИЯ , ХЕЧБЕК ) , ЧЕ ВЕЧЕ КАТО ВИДИШ НЯКОЙ , ВЪОБЩЕ НЯМА ДА ТИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ , ОСВЕН АКО НЕ СА МУ НАПРАВИЛИ НЯКВА ТЕГАВА ОПТИКА ;) , А МЕН ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО НЕ МЕ РАДВА - ВЪПРЕКИ ЧЕ КОЛКОТО И МНОГО ДА СТАНАТ , АЗ ВИНАГИ ЩЕ ГИ ЗАБЕЛЯЗВАМ И ЩЕ ИМ ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ , ЩОТО ХОНДА СИ МИ Е НАЙ НА СЪРЦЕТО И СУПЕР МНОГО СЕ КЕФЯ И УВАЖАВАМ МАРКАТА :o , НО ВСЕ ПАК НЕ МИ СЕ ИСКА ДА ИМА ЧАК ТОЛКОВА МНОГО СИВИЦИ :D - НЯМА ДА Е ЗЛЕ АКО ПОЧНЕМЕ ДА СРЕЩАМЕ ПО НЯКОЙ ДРУГ NSX ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ ;) - ОТДАВНА ГО ЧАКАМ ТОЗИ МОМЕНТ :D;);)!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Е СА ДАЖЕ ВИДЯХ И СНИМКАТА В ПРОФИЛА НА Иво Хонда - ЕМИ И ТОЙ ВЕЧЕ Е МИНАЛ ОТ БееМВе НА Сивик ( 5та ГЕНЕРАЦИЯ ) :D;):D - БРАВО ПИЧ , САМО ТАКА , А ДАНО СКОРО И ТИ ДА ЯХНЕШ НЯКОЯ ХОНДА ДА ВИДИШ ЗА КАКВО ТОЛКОВА МНОГО ГИ БОГОТВОРИМ - УСПЕХ ;):o;)!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...