Jump to content
Guest Demon

По-добре късно от колкото никога!

Recommended Posts

Guest Demon

С този постинг искам да Благодаря на всички, които са създали този форум и допринесли за неговото появяване и съществуване. Мога да отбележа, че сме едни от малкото автомобилни-фенове в България, които могат да се похвалят с подобно нещо!Тук е мястото да си призная, че аз самият бях много скиптично настроен, защото бях свикнал, че както всичко правено за ИДЕЯТА в България няма да получи. Но сега спокойно мога да кажа, че Хонда имат Фен Клуб. Тук е мястото също и да благодаря и на ADH, който аз мога да обявя за Топ Модератор. От както се появявам във форумите и следя темите, не може да ми обегне от погледа неговото компетенто и съвестно участие като модератор.Дано повече такива фенове да има в клуба на Хонда!Поздравляния! :unsure::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Еееее - айде стига бе :blink: Стига с тия четки :rolleyes::unsure: Сериозно - ако има на някой да благодариш, то това е Виктор (той е направил форума) и на KICHO, който направи една от първите крачки като направата на стикери и т.н. Аз не съм направил нищо, за което трябва някой да ме възхвалява и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Закъде сме без теб, бе колега! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

С този постинг искам да Благодаря на всички, които са създали този форум и допринесли за неговото появяване и съществуване.

:rolleyes: Същите чуства и от мен -малко ме нямаше-напуснах старата си работа и малко морце-че немах нет всеки ден-сега съм на линия отново-за два месеца откак я имам хондата минах 5 хиляди километра почти само безцелно каране :blink::unsure: .Вътре съм с 200 лева -ама шсъ опраим

Rock'n'Roll Forever

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Сериозно - ако има на някой да благодариш, то това е Виктор (той е направил форума) и на KICHO, който направи една от първите крачки като направата на стикери и т.н.

Евалата от мен пичове от мен! :rolleyes: ADH и без теб на къде, не бъди скромен? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre
:worthy::worthy::worthy::worthy::worthy: Евалаааааа.Кефите ме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

ПИ4ОВЕ - ЕВАЛАТА ЗА ХУБАВАТА РАБОТА !!!!!!!!!!!!!!!! :worthy:

АЗ ОТДАВНА СИ МИСЛЕХ ДА ВИ ПОХВАЛА ЗА ТОВА , АМА СИ МИСЛЕХ 4Е 6ЕФА ( ВИКТОР ) ЩЕ ВЗЕМЕ ДА ЗАТВОРИ ТЕМАТА , ТА СИ КАЗАХ 4Е ЩЕ Е ПО-ДОБРЕ АКО НЕ МУ ОТВАРЯМ ИЗЛИШНА РАБОТА :P:D:P!!!!!!!!!!!

НАИСТИНА ВСИ4КО Е СУПЕР ДОБРЕ НАПРАВЕНО - КЕФИ МЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!

В ДРУГИТЕ ФОРУМИ КАТО СЪМ ВЛИЗАЛ , ВИНАГИ Е БИЛО МАНДЖА С ГРОЗДЕ - ТУКА ВСИ4КО Е ПОДРЕДЕНО ПЕРФЕКТНО :)!!!!!!!!!!!!!!

ТРЯБВА ДА КАЖЕТЕ КОГА ФОРУМЪТ ИМА РОЖДЕН ДЕН ДА СЕ СЪБЕРЕМЕ ДА ГО ПОЛЕЕМЕ :fun::worthy::fun::worthy::beer::worthy::beer::worthy:!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Яко форумче си стана. Дано да е така и за в бъдеще!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Хехе ... така е, закъде без вас, драги модератори !!!:worthy::worthy::worthy:

 

И да не зарбавяме, както каза F18 Hornet

 

Rock'n'Roll Forever !!!

Редактирано от TheDevilTwin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...