Jump to content
foreigner

Помощ и съвет за 5 ген.

Recommended Posts

Здравейте, нов съм и искам помощ относно сивик 5 генерация. Понеже идния месец ще си копувам 1-вата кола а знаете че, тя е специална както и 1 жена искам да бъде сивик -а но секи ме разобеждава да нея взимам но на мен толкова много са ми влезли под кожата че направооооо.... А те толкова трудно се намират сносни. Ровя се 10 дена стана из саитовете и така и немога да си харесам. Вашето мнение какво е? Дали да остоявам на хонда купе мн ми допадат или седан??? ( само да добавя че искам купе от 5 ген 101 коня) та аеки ми казва недеи си взима купе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, относно вида на каросерията - това е въпрос на личен избор. Аз не харесвам коли с 4 врати и преди време,когато си затърсих кола исках само хеч, в последствие попаднах на много запазено купе и го купих.След 2 години го продадох и най- накрая намерих желания хеч вти. Мога от опита си да кажа,че купето е доста по-приятно за пътуване,има огромен багажник,има по-добре обработени ламарини,понеже е правено за америка и с други изисквания,по-добра звукоизолация и още доста + ове, но все пак хеча си е хеч и не мирясах докато не си намерих.Извинявам се за лирическото отклонение,но първо изясни какво ти харесва :) Купето със 101 коня е много добър избор,поради икономичността на мотора.Все пак малкия Vtec е доста по-пъргав,ако гониш вървеж.Най- вече търси в добро състояние, в зависимост от бюджета,който си си определил.Успех с търсенето и ако имаш други въпроси относно 5-тиците съм насреща.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам 5 купе 1.6 със 125 коня (купих я от колегата Kazadores) колата във класа си е  :plane: сложих и ги и карам си спокойно и не ги чувам "разбирачите" който мразят Хондите.Тъи че щом ти харесва и те "грабва" не се чуди,само намери си читава.Успех

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюджета е малко малак, затова си тарся 1.5 101 к.с. Но каточели вече са история или читавите не се продават. Но ако намеря зимам я без да се замисля. Въпроса е и че сам от морето а повечето обяви са от софия. Неискам да бия път за нищу.... Просто мн фактори които се прешат никога неможе да стане от раз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах питаш ли нещо или просто си споделяш мнението тук. Всеки си има вкус,какъв съвет искаш - дали да е седан или купе ? :|

Някъв хейтър си :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...