Jump to content
Guest OXYGEN

Ферарито освен че не пали е и криво

Recommended Posts

Guest Demon

Ехеееееееее !!! !!! :lol: !!! :D Лудница........в БГ и награда да получиш. Това не е първия такъв случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dancing_niki

Ми, както каза човека, ще си избие парите като му сложи газова и го направи на такси. И все пак да се надява да е само някоя дребна тапанарщина, защото ако се окаже че е било........ смляно, както много коли вкарвани в България.......Да се оправя, не е малък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Любомир Велчев

А като ,го е купувал къде е гледал. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ама тя зависта направо заслепява :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Ама тя зависта направо заслепява :)

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Някой регистриран ще може ли да постне какво пише ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

Ама тя зависта направо заслепява :D

:rolleyes:
;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

аз нещо немога да го отворя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е айде де какво пише в тая страница ... ???? някой ще напише ли ???? опитах се да се регистрирам само за да прочета .. няма такава тъпа регистрация ......поне смисълът кажете .. какво ферарито дето го е давал за награда плешивия е блъскано ли какво ли ??? чакам 1 седмица вече някой да напише :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нищо повече не пишеше. Имаше 2 снимки, в сервиз, на стенд. Текста беше нещо от рода на: "докараха го при мен с оплакване че е нестабилно, оказа се че е криво, този Слави е баси мошенника"... общо взето това беще първия пост от темата, след това вече следваха коментари (4-5) подобни на тези тук в нашия форум...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нищо повече не пишеше. Имаше 2 снимки, в сервиз, на стенд. Текста беше нещо от рода на: "докараха го при мен с оплакване че е нестабилно, оказа се че е криво, този Слави е баси мошенника"... общо взето това беще първия пост от темата, след това вече следваха коментари (4-5) подобни на тези тук в нашия форум...

И после изтриха темата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

тва са пълни глупости които се разпространяват по жълтата преса ;) автомобилът е чисто нов.направо нямам думи за тея хора,цял ден стоят и се чудят кви лайна да изядът и за това пари вземат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

тва са пълни глупости които се разпространяват по жълтата преса ;) автомобилът е чисто нов.направо нямам думи за тея хора,цял ден стоят и се чудят кви лайна да изядът и за това пари вземат.

Още по-зле за тях тогава :bg: Споменах, че имаше нотка на съмнение при мен и в двете посоки. Радвам се, ако не е вярно, най-после нещо да е по-различно от това, което сме свикнали да глдаме. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

колко ли кютеци са отнесли завалиите, щом дори темата е изтрита от нета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нищо повече не пишеше. Имаше 2 снимки, в сервиз, на стенд. Текста беше нещо от рода на: "докараха го при мен с оплакване че е нестабилно, оказа се че е криво, този Слави е баси мошенника"... общо взето това беще първия пост от темата, след това вече следваха коментари (4-5) подобни на тези тук в нашия форум...

Закарали са го при въпросния "механик" поради това че пича с Ферарито е минал през някакъв камък и е потрошил корите под мотора! Колата е минала на оглед пред застархователи и те за да си вържат гащите са я качили на стенда и той веднага "колата е крива". Няма такова нещо снощи я видях в един тенекиджийски сервиз където се правят яко скъпи коли и колегата ми обясни за какви става въпрос;) Но и колата не е чисто нова;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...