Jump to content
Accordeonist

Давайте съвети за спирчките на Акордеона!

Recommended Posts

В Германия ми обявяват някакви цифри космически от по 360 евра за задните дискове и накладките.Мисля си да си взема материалите от Германия и като се прибирам да си ги сменя в българия.Само,че  незнам какво точно да си взема .Текстар са много хвалени,но са по скъпи от АТЕ от които да се оплача не мога,но маи бързичко заминават.Феродо също така са от даваните за пример,но мен най много ме вълнува дали си заслужава да си взема оригинални от Хонда или ще е глупаво?Който има наблюдемия ,ще съм му благодарен да ги сподели

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакво Феродо. Който ти го хвали просто иска да ти го продаде!Комбинацията TRW диск и накладки ATE и отпред и отзад е тествана и работи перфектно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сменил съм задните с Текстар афтърмаркет ,оригиналните също са текстар при мен),ами има разлика .В спирането не се усеща ,но като стравнявах афтърмаркет и стоковите си личи кое какво е.Афтърмаркет накладките ми направиха леки бразди по дисковете,не че не спират или скърцат или имам проблеми с тях де.На тойотата съм с комбинация дискове Цимерман накладки Текстар и съм доволен .Което и да вземеш като накладки-Ате,Паджид или Текстар мисля че няма да сбъркаш.Погледни и Лукас-те също не са твърди .

Редактирано от niki64

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Брембо и съм много доволен.На предната ми хонда бях с ЕВС дискове с накладки и от тях нямам оплаквания .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с комбинация дискове Brembo с накладки Kashyama и отпред, и отзад. Общата цена работата е 600 лева при 400 само на един диск от Бултрако. Спира здравата, като единствения проблем, ако може да бъде наречен проблем е, че като я паркирам мокра и остане така, на следващия ден като натискам първите няколко пъти спирачката, скърцат юнашката, но само първите няколко пъти. После край, нито пък като са сухи. Няма дране на дискове или други поразии и засега съм изкарал доста повече от прословутите 10 000 км, за които пише, че било типично да сменяш накладки при 7-цата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ми се ще Дисковете да са Брембо!Много ги търсих тук в Кьолн и отговорът винаги е бил,че Брембо не поддържа продуктовата гама за Акорд 7Приятели в София ми предлагат Брембо дискове,но само предни .Кашияма накладките  никога не бях ги чувал като марка ,а се оказаха доста реномирано име и Немските колеги ги хвалят.600 лв е доста добра цена имайки се в предвид,че 360 евра искат само за задните!......Колега я дай малко светлина ,моля те за Цимерман Дисковете,че тук ги дават за по стока от Брембо!Благодаря ви за отзивчивоста,мненията ви са ми от голяма полза за вземането на съответното решение.....понеже при изборът на масло не се допитах и Кацнах на Кактус!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да си кажа изобщо не съм ги проверявал. Като дойде време, ми казаха, че Брембото са добри, мен ме устрои цената и така стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...