Jump to content
Miramax

Автокаско

Recommended Posts

Здравейте колеги !

Въпроса ми е, колко могат да ми изплатят при стабилно надраскване с ключ по вратата и задната част на хеч бека. Всичко е надраскано, сякаш са искали да я пребоядиша :D.  Колата е 6та генерация хечбек. 

100 % ли изплащат от това, което майстора каже или ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако преценят че сам си си я надраскал може и да имаш да им даваш.Никой не драска цяла кола колега....макс единия борд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не, не е цялата кола. Надраскана ми е лявата страна (шофьорската) по цялата дължина отпред до отзад в три линии с ключ. Никъде другаде

Редактирано от Miramax

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи как си я застраховал. Включена ли те е боята в застраховката и др. подромности в техен сервиз ли ще ремонтираш или по оценка от техен експерт. Но определено ще ти платят нещо. Ако се притесняваш толкова паркира някаде и се обади на мобилната група за описване на щети да доиде и да я огеледа на място. Те ще ти съставят протокол и с него ще отидеш при застрахователя. УСПЕХ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То боята винаги  е включена в каското ... как ще я оценят щетата обаче  един господ знае .

При мен единият път на кола застрахована на 5500 лв ( и самата ЗС има значение) ми смачкаха калник... платиха ми 240 лв за Калник (подмяна) и боя ... аз си намерих от морга 1:1 за 60 лв оргинален и бях много щастлив.

Следващия път 5 месеца по-късно за боя на два детайла калник и броня ( като дори имаше вписано и ремонт калник 1 степен) ми платиха 180 лв т.е някъде около 70 лв на детайл ... 

 

Няма как да им хванеш спатиите. Най-добре ако имаш право на доверен сервиз я пращай там, защото може да останеш страшно разочарован някой бояджия да ти поиска 600 лв ... а от каското да ти платят 200 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...