Jump to content
Todorfachev

Откачане на волан civic 8gen

Recommended Posts

Здравейте, някой да се е сблъсквал с следното, искам да откача волана, за да го дам за претапицирване. Става въпрос за civic 8gen. Ще съм много благодарен ако някой помогне. А не ми се иска ако я закарам в сервиз да ми го откачат, да седи 2-3 дена там. Благодаря!Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е малко късно, но сега видях темата. В темата за сивик 7-ма генерация на страница 35 има качен снимков материал как става на спортния вариант. При теб няма да е много по-различно. Само не знам ако си със старт бутон дали при отварянето на колата започват да работят всички функции на колата или не. Ако всичко тръгва трябва да откачиш акумулатора, чакаш 10 минути и тогава откачаш буксите на еарбега и така избягваш записването на грешка. Проблем обаче е ако колата е на улицата се лишаваш от аларма, което е кофти. Ако имаш приятел от Пловдив с такава хонда можеш да ми го пратиш и ще ти направя снимков материал за демонтажа. Другия вариант е по меил да ми пуснеш снимки на волана отзад и ще пробвам да обясня от разстояние как става. За съжаление толкова мога да помогна, че такава още не ми е попадала в ръчичките за да ти кажа веднага с точност. Де да беше S класа, ML  или подобно да ти кажа, ама не.

 И де го намери тоя тапицер дето не може да го свали и ще стои при него 3 дена даже. Освен ако не го пращаш в друг град.

ПС. Ако си свършил работата вече, извинявай че се намесих в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...