Jump to content
Guest nikov

Правите ли сбирки в Благоевград

Recommended Posts

Guest nikov

нека ако има някои от благоевград да ми пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

нека ако има някои от благоевград да ми пише

Аз си мислех тези дни да пусна тема, дали има някакви фенове на Хонда в Благоевград (студент съм там), защото гледам са почнали да се множат хондите там, но уви няма такива :angry: Редактирано от gena_g

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gena_g

Има ;)

Е къде са ??? Виж, че никой не пише в темата, освен пък да ги е страх да си кажат кои са :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро ще има колега нека само ми доиде колата 4акам и едно мом4е да си доиде от USA сас един неповторим DEL SOL и ще формираме добра група ина4е твоята кола я знам знам и каде седи живеем близко :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее пичове стига бе !!! я пишете и мене,нищо че съм от Сандански но с удоволствие ще идвам на збирките ви................много съм навит да сформираме некфо тиимче :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен трябва някои да ме взима че си счупих колата;) толко давах зор да направим нещо в блг и накрая като си потроших колата се посабрахме ;)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Foxo Няма проблеми баце;)Само ако организираме нещо,аз ще взимам теб ;) Но все пак може да участваш в огранизацията,няма да е лошо пък и ги познаваш по Благоевград ;) Аз може да идвам в събота или неделя ако има нещо на тереминала,и ако е хубаво времето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Phenoman

Еми...айде де. В Благоевград има бая хонди, обаче като чели никой не ползва интернет и никой не знае за клуба. Срамота. Инак кажете ако идвате на терминала и аз да дойда да се видиме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FOXO

0895 421 662 FOXO ;) събота и неделя съм свободен че сам отпуска малко ;) звънкаите и сам на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц Неделя ;) не съм сигорен че мога да дойда,но все пак ще опитам.................ще пиша допълнително ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя вечерта на Лук Ойл ако искате ?

Като идея не е лошо и аз искам да учавствам но...в неделя може и пеша да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега нищо не излиза при мен,свободен съм :) Дано нещо времето не изиграе някфа шега :P Ако е добро,поне не вали ще дойда със сигорност :) Лук Ойл ама кой,този който е по пътя за терминала ли,за този ли Лук Ойл става въпрос :P И кажете поне в колко часа да сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много яка организация нищо не стана :) няма сериозни хондаджии в блг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях нощна смяна в неделя и нямаше как да дойда ама може тая седмица ако искате :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре колеги,правете организацията:DАз се надявам за другата седмица да съм свободен,по точно ще съм свободен :) Дайте по от рано да се знае всичко,и така...............вижте поканете някоя друга Хонда от блг има една черна,купе с кристални стопове и споилерче отзад Седан Сивик 5 ген,има и доста други..................дайте нещо да измислим за нашия окръг :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя съм свободен след 17:00 ще сам на линия с хондичката с един мои приятел оставил съм телефон от моя страна няма проблеми хубаво ще е да се запознаем наи накрая :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FOXO Каточели само аз и ти сме ентусиастите в Благоевградска област :cool: Друг никой няма да се обади :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска чакам да се обадите след 17:00 да направим сбирката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, не искам да се правя на умен, но със сигурност в Благоевград ще стават хубави срещи, все пак е студентски град. Въпроса е някой да се нагърби с организацията, а тя е да се определи място и час на събитието, което да е постоянно и някой да направи флаери които да разпространява по предните стъкла на изтребителите с любимата марка :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво ама аз нямам ве4е кола няма как да организирам нищо оставил сам си телефона а никои друг не го е дал нз кфо правим;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от Сандански съм,нямам никаква възможност да направя нещо по въпроса,Фоксо кога да се видим да поговорим малко,за флаерите страхотна идея,има момчета кадето имат доста яки Хонди незнаят за форума..........абе дайте да измислим нещо :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, така е. Вчера гледам на Джеймс Баучер едно черно сивикче 96-та VTI....дупнишко караха го 2 красавици, поговорих си малко с тях обаче светофара напъваше инак...бяхме на едно мнение, че са прекрасни коли. Ако ги видя някой ден отново ще им кажа, жалко че не ги попитах колко я дават, защото ми казаха че са търговци на коли (е...все пак дупница си е дупница). Мисля, че ще е интересно да има някое друго момиче в клуба :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около благоевград съм сигорен че има доста Хонди,ако се измислят някфи стикери,да ги приобщим към форумчето.....................ще стане много добре,пък по нататак да се събереме поне 10-на Хонди и да си правим що годе яки збирки :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest FOXO

още един път ще кажа аз сам си дал телефона и в неделя след 18:00 съм свободен звънкате идвате да ме вземете или пък аз идвам с един приятел с неговата машинка и така ще се съберем постепенно ама като гледам няма да стане нищо маи като си доиде gena_g от щатите ще си правим сбирки пак само двамата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега имам много работа,пък съм и ученик................та да видим.Някоя неделя ще трябва да се посъбереме така.............изглежда че щте сме 2-3 коли :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как е трагнало маи не можем да се организираме.Пишете кога?И на кои кога му е удобно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...