Jump to content
Guest Pancho

Някой има ли .bin за Ecu на Crx

Recommended Posts

Guest 1net

Нямам, но мога да ти предложа да ти направя.1 вечер, 150лвако ЕЦУ-то ти не е потготвено за чип, 60лв е преправянето освен ако не си бесен късметлия... тогава потготовката ще е 30лв.ЕЦУ-то ти с ламбда ли е между другото? нищо че си с д16а8, аз да си питам :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger

А може ли да разясните на незнаещите за какво точно си думате.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

Аз ще си оправя всичко.Питам за готов .BIN за такова ECU,само фаела. Знам че в www.pgmfi.org имат голям архив, но за моето ECU неможах да намеря.Иначе то е с ламда D16A8 37820-PM7-X020 има PM7 E020 и още други видове ,но не съм сигурен дали ще станат и затова търся като за моето.Ако някой е намирал в нета ,не мисля да си плащам за фаела :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

Явно не сме се разбрали.... в момента имам х21 при мен с код на програмта 122. Кодът е написан на самия процесор. Да ти призная нямам време да му свалям програмта но ако мнооооого приплачеш ще го сваля... или мога и твоя да сваля, за да си спокоен че е от х20между другото, ако ти трябва бин който да си модифицираш, защо толкова държиш да е от твоя? Хващай някой бин от нета, аз ще ти го конвертирам за NG60 програма ако искаш и го едитвай.Преди това обаче си потготви ЕЦУ-то за чипване или пак, ако искаш аз ще ти го потготвя.чак сега се усетих че се чудиш дали самия бин ще стане..... извинявай :blink: ЩЕ СТАНЕ. буквичките отзад за модификации на програмата, и няма проблем на х20 да сложиш е00 и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

А ако взема направо от e-bay чип MUGEN за PM7 16V ще ми стане ли 100% на моето ECU? Защото там не пише подробности ,а PM7 има различни модели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ще стане 100% на твойто ЕЦУмежду другото, Муген са фирма с доста голям капитал. Много голяма част от него е събрана защото продават чипове за по $6-$10..... Явно продават по няколко милиона на година. Освен това се славят с умението си да правят чипове които на какъвто и двигател да ги сложиш, все вдигат мощност. Не знам как го правят, но стикера някак си въздейства на ЕЦУ-то и го кара да е работи по-добре.личен съвет, не си давай парите за глупости :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

Ти ми дай .BIN ,а пък аз ще си го направя чипа и всичко останало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

добре де, не ти ли вършат работа линковете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pancho

добре де, не ти ли вършат работа линковете?

Ами сигурно вършат,ама незнаех че примерно става .bin от всяко PM7 ECU .Ти казваш че като съм с X020 ,а има .BIN за E020 няма проблем.Така ли е наистина?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Няма такъв бин който да го сложи6 на твоята кола и да е перфектно в вси4ки режими.Трабва поне малко да се пипне.Моя двигател и на Емо са еднакви но с неговия бин колата ми не се държи добре.Слагаш бин за твоя двигател и донастройва6 сместа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета имате ли схема на ECU на D16Z5 или D16A9 или знаете ли каде мойе да има :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...