Jump to content
Tonji

Бойни изкуства

Recommended Posts

Кой с какво, колко време и дали се е занимавал с бойни изкуства?

 

 

И искам да попитам има ли Wing Chun - исти от София или студ. град може да се съберем някой път да потренираме :)

Редактирано от Tonji

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1год.тренировки нинджитсувинг чун не съм тренирал,но самия си направих "дървен човек" за тренировки :) но,нема как да доидам за да тренираме защото живея в Македония.Поздрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯЯ може ли да видя Манекена защото и аз искам да си направя ... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D  до вечера ше качам

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето гооо  :biggrin:

post-27991-0-90038600-1398633835_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що годе добре си се спрaвил :D Брaво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега,бая работа бе-беше дърво от гората си го изсекох,оправих го и за подигравка сложих му очи-сега се казва Mokujin  :tongue1:-Tekke, сети ли се?  :P Ти от колко време тренираш винг чун? Само това ли си тренирал? Какви техники има ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сaмо Винг Чун колегa.. от почти годинa.. то е предимно с ръцете и нямa удaри с крaкa но е предостaтъчно.. чудесен е и учителя и хорaтa с които тренирaм и рaзвивa търпението, мисленето .. aбе поне нa мен ми хaресвa aдски много .. гледaй филмa IP MAN той е един от нaй добрите в светa :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A при Нинджутсото кaквa е идеятa?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че е техника с раце предимно,знам и филма Ip man 1,2, (SPL, Return of Chen Zhen,Flash point) всички с Donnie YenВъв нинджитсуто има много неща: оръжйе,техника с раце,крака,захвати,чупене кокали,падове,техники за изкачване на дърво,камуфлажи,правене на отрови.... :zen: Голяма палета на неща са измислили японците сенсей във нинджитсуто.Но,недей да ме разбереш погрешно,не казвам че винг чун не е качествена техника.Всепак Брус Ли е основател ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е основaтел брус ли, a Ип Мaн.. Брус Ли е негов ученик и ти нaпрaво си,нинджa :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верноооо че Ип Ман е основателя,текна ми късно :tongue1: аз нинджа? :punch: ето нинджа:https://www.youtube.com/watch?v=elDsNPPo96oмного има от него,само пиши на youtube

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди  година случайно се запалих по айкидо.  За съжаление свободното време не стига- за това време взех само едно кю и сега съм 6то. 

Иначе до преди това никакви бойни изкуства. 

Редактирано от bbobbatta
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От айкидото научих първоначалните падове и подобни неща като въртене на земята,хубаво е айкидо,но винаги трябва да го комбинираш с друга техника в която има удари защото малко са ударите в самото айкидо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди около година - две, почнах да тренирам Shinkyokushin Карате . . . обаче времето не стига . . . А пък много ми се тренира и сега, замислям пак да почвам при стария Сенсей . . . Осу. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой запален Винг Чунец??? Мисълта ми е да се събираме да тренираме (Гр, София) .. ако има навити пишете тука или на ЛС 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...