Jump to content
Guest Arminius

“ТЕМАТА НА НОВА”

Recommended Posts

Guest Arminius

Някой гледа ли го това снощи и в събота вечерта по НТВ.. бяха 2 теми, едната за имотите в събота и в неделя за автомобилите им... баси безобразието колко са нагли само..

 

http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=12621 тук е репортажа от 03.02.07 само за имотите им ...

за колите не можах да намеря статия ,но и там е същата каша.. аман вече :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest icho

Мисля че е крайно време някой да влезне в затвора!Това си е измама с документи и укриване на данъци, а затова се лежи в затвора!Ако беше обикновен гражданин досега да са го изяли:););):hondarulez:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone

Ако беше обикновен гражданин досега да са го изяли;):hondarulez::bye:;);)

като нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Трябва да се махнат някои хора заради тия турбосери с извинение много хора гладуват а някой купуват земи на безценица и карат хубави коли на гьрба на други много по нуждаещи се хорица :angry::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Вече нищо неможе да ме изненада. Все пак живеем в България. Моя шеф е същия. Повдигнаха обвинвние към фирмата за нелегална търговия и контрабанда, и пред очите ми нещата се оправиха с 1000 EUR. Ние се разминаваме пред кат с 10 лева а какво остава за големите риби с големите зделки. Бъдете реалисти. Хората които ще изгорят ще са жертвени агнета, пожертвани за благото и спокойствието на другите. :angry:

Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Arminius
:angry: аз не можах да го догледам снощи предаването щото се изнервих на мазните изказвания на всички интервюирани посерковци .. и как нагло нагло се подсмихваха някои на въпросите на журналистката ,един вид " я ми се разкарай от главата,аз съм недостежим" .. вбесих се и излязох навън..баси подигравката ,като всичко останало :angry: революция трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...