Jump to content
sebastien

Проблем разпознаване на ключ Сивик VIII :( Спешно

Recommended Posts

Здравейте ,имам неприятният проблем с колата ,след като ми падна акумулатор-а на и ми подадоха ток за да запаля ,светна зелена лампичка с едно ключе и  колата не иска да запали ,обадих се в Бултрако и ми казаха ,че колата не си разпознава ключа и трябва да се закара в сервиз ,има ли идея някой с компютър или някой може ли да ми помогне или наистина трябва с репатратор да се кара колата при Бултрако :( Моля ви спешно ми е...

Поздрави и благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не става...нещо не ги разпознава и свети една зелена лампичка с ключ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А свети или мига ? Защото когато аз имах проблеми с имобилайзера и не разпознаваше ключа мигаше , когато светеше всичко беше ОК. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах го същият проблем, при подаване на ток, ако си на контакт го отчита като кражба и ресетва имобилайзера, носиш и 2-та ключа в Бултрако и го оправят за 10 мин. и 30 лева. Бях писал по тази тема тук. За да си сигурен че няма да ти се случи пак такова нещо - когато ти подават ток, ключа  трябва да ти е в ръката :). Не си играй със разни сръчковци защото после новия имобилайзер е солен ;)

 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=81614&view=findpost&p=1057325120

Редактирано от divak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в книжката на колата е описано как се прави това, палене на колата чрез кaбели , описана е последователността на закачане на кабелите и точните места на които трябва да се захванат кабелите. Акумулатора ми падна след няколко дни престой и мисля да пробвам това да я запаля с кабелите, по късно ще кажа как е минало, дано не ми се налага да ходя до Бултрако :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата се запали успешно чрез кабелите, но както каза колегата по горе трябва да се внимава да не се рестартира имобилайзера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...