Jump to content
todorrakov1991

промяна на обороти

Recommended Posts

Колеги имам от доста време един проблем който вече си мисля да ли не е просто така настроена самата моноинжекция.Нека колеги със същата моноинжекция да споделят и те да ли това е проблем или не и ако е на какво се дължи.Проблема се състои в това ,че сутрин на студен двигател като запаля колата оборотите като за студен си отиват на 1500 об но в момента в който двигателя започне леко да загрява оборотите започват да плават от 900об до 1500об така в продължение на няколко минути докато стрелката на температурата леко се подмести.След това се стабилизират на 1000об ивече постепенно падат на 850об след като загрее напълно.По принцип на други коли с моноинжекция които проследих при студено оборотите са високи и постепенно и плавно с загряването падат и оборотите. Ако това не е нормално моля дайте съвет и аз ще споделя какво съм направил за да се оправи това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стъпков мотор ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених стъпковия мотор,делкото,кабелите,свещите,бензинов филтър всички маркучлета за вакумите съм ги свалял и надувал на компресор да не би някое да е спукано.Рестартирах компа после го убочавах както беше написал колега от форума,само от това изглежда имаше промяна но на втория ден пак същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених стъпковия мотор,делкото,кабелите,свещите,бензинов филтър всички маркучлета за вакумите съм ги свалял и надувал на компресор да не би някое да е спукано.Рестартирах компа после го убочавах както беше написал колега от форума,само от това изглежда имаше промяна но на втория ден пак същото.

Може да е тъп въпрос, ама как се рестартира компа и какви може да са последиците(плюсове и минуси) и да дадеш линк където е показано това обучаване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...