Jump to content
luboo

Въпрос за Сивик 6

Recommended Posts

Здравейте, Искам да попитам някой откачал ли е, и как  общата букса която е на вратата. Дето свързва вратата с купето ? Става въпрос за Хонда сивик 6 ген. 

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1-во има търсачка2-ро има тема Технически въпроси където можеш да намериш информация3-то и твоя въпрос май трябваше да е зададен там....

 

П.П Четете малко правила и си дайте поне малко зор да не оспамвате форума.П.П.2 http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=49740&hl=%2B%D0%B1%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%B0+%2B%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0&do=findComment&comment=1057369860

Редактирано от ObiChLiFk0
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1-во има търсачка2-ро има тема Технически въпроси където можеш да намериш информация3-то и твоя въпрос май трябваше да е зададен там....

 

П.П Четете малко правила и си дайте поне малко зор да не оспамвате форума.П.П.2 http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=49740&hl=%2B%D0%B1%D1%83%D0%BA%D1%81%D0%B0+%2B%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0&do=findComment&comment=1057369860

Извинявам се,че не съм го пуснал в нужния раздел! А и след като съм пуснал тема. ЗНАЧИ не съм намерил необходимата за мен информация. Нямаше да пусна тема ако бях намерил решения на зададения ми въпрос! И в раздел Off Topic не виждам моята тема да е спам. Поздрави Любо  Прегледах и посочената от теб тема но не видях отговор на моят въпрос. А именно КАК се откача а не достъп до нея!? Нека някой който има представа да пише се пак. 

Редактирано от luboo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го правихме преди няколко месеца и нямаше сериозни трудности. Свалихме цала врата и я сменихме. Мисля, че със свързването имахме някви драми заради едни зелени "щипки", които държат буксите да не пропадат, но освен това, нямаше сериозни драми. Става въпрос за '98 6gen hatch. Какво точно те притеснява теб, колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...