Jump to content
Guest mba

The Power Of Dreams

Recommended Posts

Guest mba

във вторник както си карахме хондите със sanders към нас се присъедини хонда манияк (явен) със сивик 3 - ген. " телевизор" със семейството си ( жена и дете - около 3 годишно) и карахме доста време заедно ( от Стамболийски до Румънското), колегата се изкефи на нашата забава и това породи в мен въпроса - всички хондаджии ли са psicho или са родени така още преди да се сдобият с хондата? хондата ли прави хората такива? още в началото видях човека , че вози детето си и предположих , че заради него няма да се включи в забавата, но той ме опроверга. става дума за лудо каране - сандерс засече автобус 76 на синьото, а колегата зави на същото кръстовище от втора лента на дясно към радиото. ще се радвам ако знае за форума и пише. таково нещо не ми се е случвало. повечето хонди, които срещам ги карат чичковци или мацки (да ме прощават) на газ и не е интересно с тях. та фенове - от колата ли е или да?! дано не го сметнете за off topic , защото според мен е важно.

Редактирано от mba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Ако се засечеш с мен по улиците , ще се случи същото. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

винаги съм казвал че хонда води до престрастяване ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

от колата е ;) моята не обича да върви бавно, сърди се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest petrakiev
;) Не съм съгласен, и при мен е така ;) обаче съм с нисан и като ме изнерви някои с опел или фолк....н 1,6 : 1,8 и ги отвявам ;) просто незанаят какво им се случва много дълго гледат зачудено задния ми номер - та според мен не е от колата а от възраста, мои приятел ( 45 години ) кара само здрави самолети - АУДИ А6,А8,ТТ сега е с един SL 500 кабрио абача кара много разумно не бавно но без никакви изпълнения - правите разлика нали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

От колата е , недей се съмнявай в това ;) Качвал съм се на други марки , като рено , " народната кола " , тойота и усещането не е такова,просто самия звук на двигателя,самия начин на каране и возене те кара да правиш глупости и лудорий ;) Но винага зависи и от самия човек има хора които и с трабантиера ще правят глупости,но това си е до характера на човека и ако си със силен характер и не се поддаваш на намеците на Хондите ще си караш също спокойно.Майка ми е пълен дивак в това отношение,ако иска кара бързо и ненормално НО разумно,ако иска си кара спокойно без много да се впечетлява,но като цяло нещата клонят към първия вариант :D . Човек който преди е карал волксвагени и се качи на Хонда просто не вярваше какви неща могат да правят тези малки коли ;) За мен ХОНДА е удухотворено нещо , не знам за другите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

е аз се опитвам да карам бавано, казвам си сега, бавничко нали, икономично, ама някои като вземе да ми се прави на състезател.... то сърце юнашко не трае. Пък и особенно ако е някои VW, Орел, или Ренде. e разбира се става дума за коли от един и същ клас, макар че по завойте сме доста по-стабилни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

;) Не съм съгласен, и при мен е така ;) обаче съм с нисан и като ме изнерви някои с опел или фолк....н 1,6 : 1,8 и ги отвявам :D просто незанаят какво им се случва много дълго гледат зачудено задния ми номер - та според мен не е от колата а от възраста, мои приятел ( 45 години ) кара само здрави самолети - АУДИ А6,А8,ТТ сега е с един SL 500 кабрио абача кара много разумно не бавно но без никакви изпълнения - правите разлика нали :D

;) аз съм на 42-3,а ела да видиш как си карам СПОКОЙНИЧКО хондата ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Днес пак дразних едно ТТ до 70 - 80 км.в час прилично до него и на 2-ра вече просто ме остави в точка. И един 3-ка баварец двулитров ме яде по 2 метра на предавка до 160 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Daisy

Повечето хонди, които срещам ги карат чичковци или мацки (да ме прощават) на газ и не е интересно с тях.

Е ще ме прощаваш, ама не си попаднал на мен! :rolleyes::blink:Не си падам много-много по обобщенията и затова го приемам лично! Какво съм виновна като без да искам съм се родила момиче? Луда съм за трима! Досега не ме е изпреварвала кола на магистралата за Пловдив! И да ви кажа май ми личи, че съм щура, защото редовно се дърпаме с разни отворковци по светофарите. Провокират ме... не се трае... :unsure: А съм съгласна, че тези дето си карат Хондите на газ са за убиване! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А съм съгласна, че тези дето си карат Хондите на газ са за убиване!

Подкрепям те колешке с :rolleyes::);) ;) ;):);) ;) :unsure::blink::huh: пръста ;) ама няма оправия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Е ще ме прощаваш, ама не си попаднал на мен! :rolleyes:  :huh:

Леле, я виж колежката :blink: 1,6 VTEC кара, а аз до месец ще се кача на една д13б2-ка :) Неща и да попадам на нея! Да ми се смеят приятелите ;);):):) Ама поне ще има едно голямо H на предниа капак нали :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Е ще ме прощаваш, ама не си попаднал на мен! :rolleyes:  :huh:

Леле, я виж колежката :blink: 1,6 VTEC кара, а аз до месец ще се кача на една д13б2-ка :) Неща и да попадам на нея! Да ми се смеят приятелите ;);):):) Ама поне ще има едно голямо H на предниа капак нали :unsure:
Пътят е утъпкан - колегата ДаркоСи вече показа как 1.3 мутира към 1.6 ВТИ :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sanders

Повечето хонди, които срещам ги карат чичковци или мацки (да ме прощават) на газ и не е интересно с тях.

Е ще ме прощаваш, ама не си попаднал на мен! :rolleyes::)Не си падам много-много по обобщенията и затова го приемам лично! Какво съм виновна като без да искам съм се родила момиче? Луда съм за трима! Досега не ме е изпреварвала кола на магистралата за Пловдив! И да ви кажа май ми личи, че съм щура, защото редовно се дърпаме с разни отворковци по светофарите. Провокират ме... не се трае... ;) А съм съгласна, че тези дето си карат Хондите на газ са за убиване! ;)
Колежка, аз бих искал да попадна на теб , интересно ми е от две луди глави какво ще се получи накрая , може и да не е много бърза хондата ми , но бих рискувал да си спретнем едно купонче на пътя , за ужас на останалите участници в движението! ;):););):unsure: Да видим кой , кого ще изпоти :blink::huh:;) п.с. СОРИ ЗА ОФТОПИКА , АМА НЕ МОЖАХ ДА СЕ ВЪЗДЪРЖА! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...