Jump to content
Guest 323f-fan

Вечното ХОНДА-ОПЕЛ

Recommended Posts

Guest 1net

еее и до тук стигна темата, хайде да видим кой кого ще псува и обвинява, кой ще се оправдава и дали този път ще има поне мааааалко смисъл темата.Мойте размисли по темата...Прелюд и Астра не са в един клас. Напълно нормално е астрата да вземе 400м и да изгуби някъде нататък.Всички трябва да умеят да губят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Хахахаха мноого кеф.Сега да кажа за старта нали ... това е 3-тия старт между мен и с чисто сток астра и прелюд който според собсвеника е със сменена електроника ковани бутала и т.н.Сега ето и другите 2 старта с бързата хондаhttp://www.vbox7.com/play:85de78d9http://www.vbox7.com/play:964faacb

Редактирано от Manolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Anatoli_Dutsov

аз препоръчвам тест с сивик същите коне :unsure: за да спре спора, а прелюда го пускай с калибра ц20хе ... там са в един клас, ти си за хечбек б16а2 и после може да пускаш темата ... ако не те е срам де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Абе вие ме трепете Астрата тежи колкото прелюда, а сивика да го пуснем с Корса със съшия мотор и познай за резултата :D прелюда е 1200кг астрата 1100 прелюда е 160 сток,а този не е сток а и да беше съотношението килограм конска сила е в негова полза.Само не ми стана ясно 323f-fan защо като е гледа и 3-та клипа пуска само този,малко смешно а?А и ние с Иван сме се събрали да се гоним за кеф, сега аз съм го минал може следващия път той да ме мине а вие тука почвате да пишете глупости.Мисля не е ваша работа ние като се гоним да ни обсъждате на кой от 2-мата колата е по-бърза?Я някой модер да затвори темата и да каже на 323f-fan поне като пуска тъпи теми да пуска всичко :unsure::D

аз препоръчвам тест с сивик същите коне ;) за да спре спора, а прелюда го пускай с калибра ц20хе ... там са в един клас, ти си за хечбек б16а2 и после може да пускаш темата ... ако не те е срам де

пускаха се с калибра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Извинявам се,но не съм гледал другите клипове,просто споделям кво съм гледал.Пък и не виждам къв е проблема,че във форума на Хонда пускам клип с Хонда. :unsure::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Лошо няма,но да бяха 3-та, а и като го пуснеш почват многоо тъпи и неподготвени коментари и оправдания.А колата е на човек от форума мисля трябваше да го питаш иска ли всички да видят клипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Няма смисъл от спорове пичове,то се вижда,че колите са на кантар тук всичко зависи от грешката на шофера :D А нещата ще станат съвсем равностойни ако Ванката беше на 15ки.Скоро направихме един експеримент.Пуснахме Голф 3 1.4 срещу Астра Ф 1.4.И двете на 13-ки.Голфа размазва с 2-3 дължини.После сложихме 16ки на голфа и той падна с 2 дължини.Тъй,че ако ще се пускате-по-макък цол :D Но нека не изтъкваме коя марка е по-вървяща!По важното е удоволствието от карането на хонда и красивият и вид според мен :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Ванката беше на 15" беше ги сложил за гонката.Не се изказвай неподготвен питай 1-во

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Ванката беше на 15" беше ги сложил за гонката.Не се изказвай неподготвен питай 1-во

Сори моя грешка :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Лошо няма,но да бяха 3-та, а и като го пуснеш почват многоо тъпи и неподготвени коментари и оправдания.А колата е на човек от форума мисля трябваше да го питаш иска ли всички да видят клипа.

Ми начина по който търсих ми изкара само този клип,другите два просто ги няма.Понеже ми излезе само този,него пуснах.А щом колегата гое качил във вебокса значи няма нищо против да го гледат и във форума.Мир!!!:unsure::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Абе вие ме трепете Астрата тежи колкото прелюда, а сивика да го пуснем с Корса със съшия мотор и познай за резултата ;) прелюда е 1200кг астрата 1100 прелюда е 160 сток,а този не е сток а и да беше съотношението килограм конска сила е в негова полза.Само не ми стана ясно 323f-fan защо като е гледа и 3-та клипа пуска само този,малко смешно а?А и ние с Иван сме се събрали да се гоним за кеф, сега аз съм го минал може следващия път той да ме мине а вие тука почвате да пишете глупости.Мисля не е ваша работа ние като се гоним да ни обсъждате на кой от 2-мата колата е по-бърза?Я някой модер да затвори темата и да каже на 323f-fan поне като пуска тъпи теми да пуска всичко :D:D

аз препоръчвам тест с сивик същите коне ;) за да спре спора, а прелюда го пускай с калибра ц20хе ... там са в един клас, ти си за хечбек б16а2 и после може да пускаш темата ... ако не те е срам де

пускаха се с калибра
само малко те поправя прелуда е е 1300 кг някаде 2.3..които е,астрата е 1100 някаде да;) ...и както каза 1net не са един клас астрата варви доста добре според мен (както се и вижда) :unsure: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Колегата с астрата добре ти варви колицата според мен трябва да си премериш силите срещу някой рекс B16A1 там конете са изравнени а и тежината на колите почти е равна аз поне мисля така ще сте равностойни та тогава ще се види кой ще спечели играта :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Пробвах на 400 бях пред него от там ме мина, но бях с проблем и нямаше втори старт,но ще има :unsure: ,просто след старта с "рекс"-са си тръгнах на въже.Техника разваля се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Така е железо е троши се :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Пробвах на 400 бях пред него от там ме мина, но бях с проблем и нямаше втори старт,но ще има :unsure: ,просто след старта с "рекс"-са си тръгнах на въже.Техника разваля се.

Колега с какъв рекс се пуска-В-ТЕК ли беше или ?Просто питам 4е ми стана интерсно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

Колеги няма смисъл да се спори за такива неща че те минал някой опел много важно все пак да не забравяме защо са толкова бързи-защото ги гони ръждата :huh: (имат си по солидна мотивация) който му харесва да си кара орлето.Коя е по добрата кола зависи от критерия излишно е да изброявам плюсове и минуси то се знае :blink: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StreetStyle

Така нека и аз да кажа нещо по темата Както колегата каза щом са пуснати всички клипове от трита старта няма какво да крия има ги клиповете качени са гледайте ги Така значи качил сам ги защото са много интересни понеже правя едни такива фалшиви стартове дето са за срамотата ама кво да се прави неискам да се оправдавам ама колата и при мене от 3-4 месеца и дотогава сам я пускал веднъж сега и е втория път ама просто не сам и свикнал.Ама интересното е в това че астрата излита на старта с кола на пред , че и малко още ама бутна ли втора и го настигам сериозно и го минавам , че спора беше дали астрата варви повече или хондата а , не коя минава първа 400м.А , какво ли ще стане ако стартирам като него ,м ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

слушай ве маноле ти може ли да си такава женаи да приказваш всеки път с п*тката сипускал са с рекс в-тек и го бил на 400метра кво биене бре лешпер ?!?!на тва , че рекса е със 17ки , 100 кила музика и тежи 940кг в сток състояние.. а тоя е доста над сток данните си като килограми.ама няма страшно , той има спортен филтър и гърна и става с 30коня отгоре ... или и той е със сменяна елекроника , ковани бутала и т.н. .... само "т.н." при хондите според твойте виждания дига около 30-40 коня.ти беше със 15ки и още на старта му взе кола и половинаи още на втора рекса те догони и на 3та те напляска като малко дете и на 400 метра излезе с около кола и нещо пред теб.на тва ли му викаш биене на 400 метраи като се опита да го догониш поне малко на 4та ти се напика астмата.или бързо забрави като те питах що падна от рекса и ти почна да ми се обясняваш "ма колко коня съм аз , колко коня е ЦРХ-а". ми 1.6 150коня е , а ти си 2.0 150.а тука се опитваш да заблуждаваш хората ... може голяма част да имаме села , но тва незначи , че ядем доматите с колците.айде изкриви си сега вече поробения от хлопел мозък!ставаш смешен с измикярските си изказвания и почваш да дразниш.тия измишльотини ходи си ги разцъквай с хлапетата от yes-race форума.те поне ти вярватнищо , че не са присъствали на нито една дръпкаама ти вярватщото и те като тебе са със замазани очи.що не ходиш да се фукаш в опел форума? аз ще ти кажа що - щото там никой не те забелязва и ходиш си празниш душичката във вече гореспоменатия yes-race форум.е те тва си ти!

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

а да ... същите приказки бяха , че астраховитата ти астра която беше 115 коня щеше да бие моя црх ... ма то не беха приказки , ма заканвания , било ме страх , бягал съм по тъчанадух ти потурите и ни гъг , ни стон от теб повече по тая тема няа страшно извънземен си пич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Смешен ти беше ли на 400м. аз бях колата и го минах,ако го питаш и той ще ти каже,не е смешник каТО ТЕБ и ще си каже.Ако решиш пак ще се пусна с него макар,че докато има смешници като теб да карат кадета и да мечтаят за хонда и да не виждат явното .... мисля няма смисъл.Смешен нали знаеш, аз поне си карам колата,а не комбито на тати аиде стига се надъхва по форуми.В опел форума няма кой да се надъхва няма смешници като теб.А и ако пусна темата там нали се сещаш какви коментари ще почнат

Редактирано от Manolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

слушай ве утрепкопроблем ли е ,че имам кво да карам докато ми се прави колата бе ? аз поне карам .. не вея крачолите като тебе.и не се обяснявам като някоя шестокласничка в мензис как нямало да излизаш щото колата ти била в бокса ...ми няма я и ще си стойш у вас.недонос , мисли малко с тия 2 мозъчни клетки къде ги имаш , че аз не мечтая за хонда , защото я имам!може би ти мечтаеш някога да си по бърз от хонда ... да ама не - тва не е като да си купиш дъвка.пък аз нека карам "кадета на тати" ма татито и също му е кеф да се качи на хондата и човека си го казва "да караш хонда е удоволствие"виждаш ли се ква си патка с недосмислените си постове във всички форуми , където съм срещал ника ти.шомпъл, дали съм бил на 400 метра ли ? ми не ... бях оставил апарата сам да снима а аз бех хванал пътя за елхово .

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Че каде си го срещал,аз влизам в 3 форума само.Както и да е смешен минах ли Прелюда на 400м 2 от 3 старта, ти се изпедерашчи и на 3-тия старт мина по-надолу защото видя,че прелюда настига след 400.А за старта с Маслината в неделя да идем на тенево пък да го пробваме,не че, ако го мина няма да измислиш нещо де ти го можеш.А за като колата ми се прави излизам с таксита,ама да ти кажа по-често е в движение.А дай клип с ЦРХ-са като си бил на 400метра аз поне не те видях

Редактирано от Manolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

Ангеле стига бе :blink: оставяй го да си мечтае,то лисицата като не стигнела гроздето то било кисело :huh:сигурно тайно си мечтае да си отвори капака на астрата и да види надпис-HONDA MOTOR c.o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Manolov

Смешен мечтаех за 16V и сложих 16V.Аз не съм като вас,аз каквото помисля и си го правя не съм гъзорък.Хубав форум имате хора който мислят,ама в тази тема видях само 2-ма.Както ти никога не мечтаеш за опел и аз съм така с хонда бъди сигурен.И аиде моля да се спрете с тъпите коментари.

Редактирано от Manolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki
:blink:;):(:P:huh::P Не забравяите че всичко е за спорта и удоволствие............залягайте над кочините за реванш...........а не 2 страници изгубено време и ........Със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho
:blink::huh::( много сте оригинални ... ще ви черпя по бира ,ако пуснете още по някой пост да се повеселим ,ама 1net сигурно не дава ,та вземете се малко в ръце и се поспрете :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

хората са си го казали.... 'ПРЕДИ ДА СИ КУПИМЕ КОЛА ИМАХМЕ ОПЕЛ' така 4еее баткааа не си оцелил местото дето да си хвалиш РАЖДАСАЛИЯ ВАРЕЛ че много варви фали си го у форума на ОПЕЛ тука никои нема да те приеме с усмивка ЕВАЛА БРАВО СТРАШЕН СИ АСТРАТА БЕГА ЯКО... тва че си драпнал прелуда на 400м. щот после ти цепел шортите... не значи нищо а да драпнеш ЧИТАВ ЦРХ 1.6 16в 150кс. В-ТЕК на 400м. мечтаииии сиииии мечтаииии сиииии нема лошо... HONDA 'The Power of Dreams'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

и брат нищо лично продалжавай да мачкаш с GSI-то -Г-ледай С-мешно И-спалнение......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

слушай ве маноле ти може ли да си такава женаи да приказваш всеки път с п*тката сипускал са с рекс в-тек и го бил на 400метра кво биене бре лешпер ?!?!на тва , че рекса е със 17ки , 100 кила музика и тежи 940кг в сток състояние.. а тоя е доста над сток данните си като килограми.ама няма страшно , той има спортен филтър и гърна и става с 30коня отгоре ... или и той е със сменяна елекроника , ковани бутала и т.н. .... само "т.н." при хондите според твойте виждания дига около 30-40 коня.ти беше със 15ки и още на старта му взе кола и половинаи още на втора рекса те догони и на 3та те напляска като малко дете и на 400 метра излезе с около кола и нещо пред теб.на тва ли му викаш биене на 400 метраи като се опита да го догониш поне малко на 4та ти се напика астмата.или бързо забрави като те питах що падна от рекса и ти почна да ми се обясняваш "ма колко коня съм аз , колко коня е ЦРХ-а". ми 1.6 150коня е , а ти си 2.0 150.а тука се опитваш да заблуждаваш хората ... може голяма част да имаме села , но тва незначи , че ядем доматите с колците.айде изкриви си сега вече поробения от хлопел мозък!ставаш смешен с измикярските си изказвания и почваш да дразниш.тия измишльотини ходи си ги разцъквай с хлапетата от yes-race форума.те поне ти вярватнищо , че не са присъствали на нито една дръпкаама ти вярватщото и те като тебе са със замазани очи.що не ходиш да се фукаш в опел форума? аз ще ти кажа що - щото там никой не те забелязва и ходиш си празниш душичката във вече гореспоменатия yes-race форум.е те тва си ти!

:huh: Ти не си човек :( Дишайте дълбоко и не се карайте за глупости :P Тук малко се получава вечно дерби като "Левски-ЦСКА" ,няма няма смисъл от караници :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

абе вие на нормално спорене няма ли да се научите? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...