Jump to content
Guest Rust

Какво мислите за керамичните колектори ?

Recommended Posts

Guest Rust

Оглеждам се напоследък за спортни колектори /изпускателни/. Не съм забелязъл някой съфорумец да е с такива , но гледам се предлагат из нета та ми е интересно мнението ви по въпроса ако знаете нещо повече. Това , което аз си представям /без нищо да знам/ е ,че може би ще са по-леки и няма да имат нужда от бинтове. Дали съм прав не знам , добавете и още нещо ако съм пропуснал. Цените са като на стоманените !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

До колкото знам вътре имат керамично покритие и се нагряват значително по-малко т.е. нямаш нужда от бинтове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

и едвали са по-леки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PRO-DRIVER

За пистаци са по често има ползичка няма да ти грее коша примерно :) газовете ще запазват топлината няма да се свиват и като цяло в натоварен режим работи по добре само че 4-1. трябва да ти каже найстина някой профи тунер.а и пак може да имащ нужда от бнтове в краина сметка но ефекта е по голям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

За пистаци са по често има ползичка няма да ти грее коша примерно :) газовете ще запазват топлината няма да се свиват и като цяло в натоварен режим работи по добре само че 4-1. трябва да ти каже найстина някой профи тунер.а и пак може да имащ нужда от бнтове в краина сметка но ефекта е по голям.

А цена за бинтове и откъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

За пистаци са по често има ползичка няма да ти грее коша примерно :unsure: газовете ще запазват топлината няма да се свиват и като цяло в натоварен режим работи по добре само че 4-1. трябва да ти каже найстина някой профи тунер.а и пак може да имащ нужда от бнтове в краина сметка но ефекта е по голям.

А цена за бинтове и откъде?
От Prospeed или от nikicar :D Редактирано от NCN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...