Jump to content
no1else

Продавам спортна седалка

Recommended Posts

Здравейте колеги, пускам за продан седалката която донесох за моето ЦР-В. Модела е Recaro Speed или по-познат при нас като модела който се вгражда фабрично на EK9 & DC2. Седалката е чисто черна на цвят с черни шевове. По плата и бордовете няма протрито или смачкано/скъсано което е характерно за този модел и това е видно на снимките. При транспорта обаче са ударили пластмасите които покриват механизма за придвижване на облегалката. Щетите също са видни на снимките. Седалката е само с малки релси. Цената за която ще се разделя с нея е 600лв. Причината за продажбата е, че учудващо за мен този прехвален модел не ми е удобен. Намирам се в Шумен и който иска допълнително инфо или снимки които няма в албума може да го получи на телефон 0888832321 или на лично тук. За други населени места ползвам Еконт.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Който иска добра седалка която да го държи в завоите това е правилният избор. Аз обаче продължавам да си търся кресло защото явно вече остарявам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 19ти този месец цената е 550лв с включена доставка до офис на Еконт по ваш избор. След като изтече търга който ми е интересен цената се уеднаквява с тази от първия пост ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дясната пластмаса е оправена, за лявата страна съм поръчал тапата и чакам да пристигне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опа и тапата е вече тук и си е на мястото ;)

Редактирано от no1else

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако имате нещо интересно за ЦР-В не се притеснявайте :)

Редактирано от no1else

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...