Jump to content
бавър

Навигация

Recommended Posts

Здравейте Колеги,нов участник съм във Форума от 1 седмица със Харви 4x4.Много му се кефя и го пробвах тея дни на лед и сняг и просто съм очарован как добре се държи-просто да му се ненадяваш като го видиш.Искам да попитам колегите ако някой е слагал навигация на Харви моля да сподели мнение и кой модел пасва,също и на кой сайт мога да поръчам/прегледам резервните части за модела със снимки ,номера и цени, че където пробвах или го няма модела или не прилагат снимки.Предварително мерси и поздрави още веднъж на всички любители на Хонда!:D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и честито. Навигация можеш да сложиш каквато решиш. Лично аз съм с таблет и стойка на стъклото/малко като такси ама.../ Иначе съм пробвал и в нишата под радиото. Зависи от навигацията, имам един САНГ, който там не ловеше добре спътниците. Таблета ги лови ниско долу, но ми е неудобен там. Другия вариант е да си вземеш мултимедия - двоен дин, махаш часовник , радио и монтираш, но там цените са други, а и мен ме е страх да не разбият колата, защото е уличница. Относно сайтовете с частите има много, но лично аз предпочитам да ги достави сервизът който ги сменя, че иначе се размива гаранцията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...