Jump to content
djoro

разпределител спирачно усилие

Recommended Posts

Здравейте, един въпрос към по запознатите . Какъв разпределител на спирачно усилие ще е най добре да ползвам за 260мм. дискове предни и 201мм. барабани задни,помпата е 15/16 . За 5-та става въпрос:D/> . Благодаря предварително .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 40 40 в наличност , каква е разликата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4040 e от кола със предни дискове 282мм и задни 260мм. Ползва се с 1" спирачна помпа. 4040 има голяма вероятност да ти блокира задните колела преди предните. Причината е че барабаните имат огромни накладки и имат нужда от много по-малко усилие, за да блокират колелото. При задните дискови спирачки накладките са малки и контактната им площ с диска е малка....за това искат по голямо усилие да блокират колелото. Слагайки разпределител за задни дискове без да имаш такива рискуваш когато скочиш на педала задницата да те изпревари. 4040 ако е със 6 отвора по него за спирачни тръбички е доста рядко животно от Интегра 93година без АБС. Търси се доста....аз моя си го бях поръчал от Щатите и ми стъпа на около 70лв. В Европа Интегра LS без АБС няма къде да намериш ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно , разбрах значи 30 30 . А 40 40 е точно такъв с шест отвора . Мерси за разяснението :D/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата е ясна , за триене ;)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...