Jump to content
Guest TeT

въпрос за акорд

Recommended Posts

Guest TeT

Здравеите на всички.чудесен форум а гледам че е доста полезен.решил съм да карам акорд и скоро трябва да взема решение и искам да питам да ми кажете мнение за един акорд които много ми хареса-един черен,едни джанти едни сиви салони...колата е 98г 2.0тди.вапроса е че не съм в час с дизелите а и с хондите.все си мислех че това е анг дизел 105к.с обаче играча дето ми го продава твърди че е 116к.с??какво мислите за този дизел.приятел ми казва че се прави е англ и е ровърския и да бягам далече , обаче е толкова готина...Ще съм благодарен за съвет.а цената е около 8хилки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaila

2.0 тди е 105 коня.роувър слагат хондови мотори,не сам чувала за хонда с роувърски мотор. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiholov

Дизела е на Rover, но има и Roveri с двигател на Honda. Успех в избора и дано да си вземеш хубав Accord. Аз карам бензинов и съм много доволен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

2.0 тди е 105 коня.роувър слагат хондови мотори,не сам чувала за хонда с роувърски мотор. ;)

Напротив... не го подвеждайте 4овека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivaila

116

2.0 тди е 105 коня.роувър слагат хондови мотори,не сам чувала за хонда с роувърски мотор. ;)

Напротив... не го подвеждайте 4овека
писах че не сам чувала,2.0тди 116 коня с роувър мотор.не сам писала сас сигурност че няма.още по малко сам искала да подвеждам някои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Soichiro

Моето мнение е,че колегата по-добре да си вземе бензинов Акордеон отколкото дизелов на ровер.Или ще е дизела на Хонда,който е най-добрия но струва повече пари или бензин за по-малко.Карам Акорд и за 2 литров двигател е достатъчно икономичен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

колега,свържи се с Хронос тук в този форум.той имаше точно такъв акорд с този мотор и може най-точно да сподели впечатления за колата.Двигателят за който говориш е на Ровър.само и единствено този мотор от Ровър намира почва в Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Питай какво те интересува за колата,в момента бащата кара точно такава нафтова печка;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Купувай спокойно,двигатела е на Ровер но е много добър.Имаш динамика,имаш и икономия.Има дребни проблеми,но вече са наясно монтьорите които се занимават с Хонда с тях и са лесно отстраними.Щом ти харесва купувай смело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TeT

благодаря на всички,въпросите са ми стандартните-разход на колата,цена части,това тди сила ли е по магистралата,има ли ги частите.истината е че доста почетох по форума но не намирам параметрите на такъв автомобил.досега съм карал бензинови и съм фен на бензиновите,определено 2.0бенз акорда е моята кола но тази както ви казах тази е голяма черна красавица.каде си водите колите като решите да я купувате?каде да я водя тази?извинявам се че може би някои въпроси имат одговори в форума,а не съм ги открил.винаги съм харесвал хонда но все намирах някакво дуго решение.сега си продадох астрата гси и ми е малко странно как ша седна на дизел 105 коня обаче тази е веднъж..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Седнеш ли веднъж в ХОНДА,забравяш за всичко друго.Поне така беше с мен. вече не мисля за други марки :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...