Jump to content
zixin

Ел. инсталация

Recommended Posts

Колеги някои може ли да ми даде схема на ел. инсталацията на сивик 5-та генерация хеч.Ако може и някакви идеи как да свържа ел. огледалата на кола си. Годината и е 1992 и разбрах че има разлики в инсталацията между моята и тази кола от която са свалени огледалата, другата кола е 95-та facelift.П.п. Но всепак ако някой има схема нека ми я прати защото не мисли само ел. огледала да слагам и за напред ще ми трябва пак.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като махнах капачката на таблото там където се слага копчето за огледалата имах букса с кабели,предполагам че и твоята би трябвало да има въпросната букса махни си капачето и виж дали я имаш и ако я има проследи инсталацията до къде стига,може да имаш пусната инсталация с букси за огледалатап.с. не ми е оставало време да ги проследявам и аз имах същата идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще проверя дали имам такава букса. А коя година ти е колата защото май по-старите модели нямат такива неща?Мерси колега не се бях сещал да погледна какво има зад тапачето колкото и странно да звучи. :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам такава букса. ;( Някой знае ли ако отворя таблото дали мога да си добавя кабелчета на място където е свободно и да си сложа предпазителче?И само от таблото мога ли да черпя ток или трябва да си пусна ток от някъде то това гнездо където ще са ел. огледалата? Моля помогнете. :( :( :( :( :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да ти свърши работа:http://www.civic-eg.com/causeforalarm/power_mirrors/index.php ;)/> (Just Google it...)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега, това точно исках да разбера дали може да стане и как по-точно да стане. Сега определено ми е много по-ясно.

 

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...