Jump to content
yanko_b

Проблем с жилото на парното на хонда акорд 97 година

Recommended Posts

Здравейте колеги,дано темата ми да е полезна,мисля, че имаше някаде подобна тема,но реших да е споделя понеже 2 дена по 5 часа се гарча и се опитвам да рабера какъв е проблема,та откачи ми се жилото на парното и то на студено,а понеже е зима няма как да се кара така.1-ви ден разглобих таблото и видях, че жилото се е откачило от лосчето над педалите под таблото.2-ри ден след много мъки и сваляне на цялата конзола с жилата разбрах, че има счупена пластмаса на болтчето с планката която даржи жилото неподвижно,точно от там се е разхлабило и това е причината да се откачи от долу над педалите,ще прикача и снимки за да стане по ясно.Залепих пластмасата ,затегнах планката с болтчето което се беше разхлабило и сега всичко е наред,имам си топло и студено,утре ще сглобявам.Само едно ме мъчи има едно жило което не разбирам за каква цел е .1 жило е за каде да духа ваздуха(дали в краката ,главата и т.н),другото е за топло студено ,третото е за централните ваздуховоди дали да духа или не,е има и още едно жило което не знам от каде идва и не знам каква функция има,то се захваща попринцип на рамената кадето се захващат и жилото за топло и студено и жилото за каде да духа.Ако някои ме е разбрал да помогне ако не ще се опитам да поясня.Другият проблем е,че не ми светва крушката на запалката.Смених крушката ,която беше изгоряла и нищо,всичко прегледах и мисля че си е добре,смених и още 2 крушки и пак нищо.Не разбирам от каде може да е проблема

Редактирано от yanko_b

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...