Jump to content
K1r1L

СИЛНИ крушки стоп светлини Цр-в 1 ген

Recommended Posts

ЗНам ,че най силните са по 21 w , но има ли по силни ? :rolleyes: иска ми се като карам на заденa ,фарове за мъгла всичко да свети по силно ;) . :rolleyes: очаквам предложения . :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примено ? кои ще светят по силно от 21w ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=uG_EUo-uDaf8ygOGp4DABQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=642 не та виждам онлайн :) не знам на црв как е ама ако има пластмасова прозрачна пластинка трябва да я махнеш и слагаш някакъв подобен модел от линка който ти дадох , осветлението на задния ми номер е с едни такива малки плочки, плафона в багажника и той е така и като отворя багажното правя втора нова година :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vikiwat.com/h...51-12v-35w.html - не съм сигурен само какъв точно е цокъла на крушката за ЦРВ

Публикувано изображение

 

Специална лампа с работно напрежение 12V, мощност 35W и цокъл BA15D

Тип: Специална лампа с рефлектор халогенна с хоризонтална спирала

Работно напрежение (V): 12V

Консумирана мощност (W): 35W

Вид цокъл: BA15D

Диаметър на балона: Ф40mm

Дължина: 62mm

Производител: Германия

Вероятно разсейвателната пластмаса ще издържи на топлината от крушката, но при по-мощна - със сигурност ще я разтопи.

Другият вариант е на колегата ТЕНКО - светодиодни над 5 W или 10W с преправяне/готов цокъл .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо просто не добавиш два LED фара под бронята насочени назад, когато включиш задна да правят ден зад теб :) И аз съм много недоволен от светлината за заден ход на CRV-то, мисля да добавя два фара под бронята които да не се виждат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...