Jump to content
NikShtain_CRX

Honda Civic

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам следния въпрос.Искам да сменя "немския" си автомобил с хондичка.Винаги ми е боло мерак CRX и Civic.И поради безбожно високите цени на CRX се загледах сега в Civic Coupe 5.Много ми хваща окото 1,5 101кс.Но никъде не можах да намеря разходът му в градски условия.И дали е подходящ.Ще го взема като 1,5 после може да се направи някакъв проект и да се смени мотора.Може ли някой да ми каже: Как е подръжката,разхода,вървеж това онова.Да ме просветли малко.Имам познат с Civic 1,4 там "90кс май" и ми прави впечатление (има и газ) че много върви.Но е 4-ка май.А винаги ме е влекла 5-та серия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имаш приятел с 4-та може да говориш с него. При 5-та разликата горе-долу е само в дизайна ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той с глупости се занимава.Само си поръчва части.Някакъв филтер беше купил и излезе 300+ лв.И всичко му е внос, и реално нямам представа колко би струвало на нашите пазари.Аз за това питам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, както каза колегата по-горе, разликата м/у четворката и петицата е само дизайна и интериора. Двигателите (1.3 =>75 коня и 1.5=> 90 коня) са еднакви и за двете купета (4-ка и 5-ца). Карал съм две 5-ци 1.5 и впечатленията ми са отлични от колата. Колата е икономична, евтина за поддръжка и върви доста добре - за градски условия е идеалния евтин вариант за пъргава и симпатична колица, за хора които не държат задължително на луксозния интериор :) Зависи вече кой какво търси.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...