Jump to content
Just'Do'It

Продавам двигател Д15Б7

Recommended Posts

Здравейте, колеги!Продавам си двигателя Д15Б7 1.5 101к.с.. В отлично здраве е на 204.000км (реални), не пипа масло. Двигателя е с газов инжекцион, продава се пълен комплект със скоростната кутия. Само двигателя + ск. кутия = 500лв.(има си документи), двигателя + ск. кутия + газовия инжекцион = 800лв., може да се пробва как работи и върви тел.: 0899177028 Жоро или на Л.С.post-6093-0-28155400-1386970653.jpgP.S.: Нямах по-хубава и близка снимка, но при първа възможност ще кача.

Редактирано от Just'Do'It

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е меко казано - некоректен! От него преди години купих "комплект" климатик за D16Z6... оказа се, че няма нищо общо с "пълен" комплект и когато го попитах ми каза, че майстора така го бил свалил и си работел с тези части... Просто да имате едно на ум, ако решите да купувате нещо го него

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моя защита ще кажа две думи за неприятната ситуация, която се получи тогава при продажбата на климатика. Колегата ми се обади, че някои неща от комплекта липсват и помоли или да му върна парите, или да му набавя липсващите неща. Понеже не можех на момента да върна парите, казах, че ще намеря липсващите елементи и ще му ги изпратя. И наистина имах такива намерения, защото не съм искал да прецаквам никого. Само трябваше да ми каже какво точно трябва да търся (този, който щеше да монтира климатика, трябваше да каже). Но тогава отговор не получих. И нещата останаха така. Относно темата, двигателя се продава в комплект със скоростна кутия, делко, всмукателен и изпускателен колектор, цена 500лв. + газовият инжекцион цената е 800лв. Може да се пробва на място как работи двигателя и газовият инжекцион.post-6093-0-80677500-1388091724.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up! Все още се продава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата за продажба, вече не е актуална! Моля модераторите за ключ на темата. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...