Jump to content
Guest Antony

Краш тест Сивик 5-та ген.

Recommended Posts

Guest Antony

Чувствате ли се сигурни в колите си???

Лошото е че това е като мойта Хонда. Разликата е че при хеча щетите ще са по-големи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

Вече не се чувствам сигурен.Направо ужас. :( Тръпки ме побиха.

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Пичове,с тая скорост и Волвото ще стане на мекица вие какво очаквате?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Пичове,с тая скорост и Волвото ще стане на мекица вие какво очаквате?

Така е,но като видиш собатвената си кола на тенеке, и се поставяш в в нея, можеби на следващото кръстовище ще ти прещрака нещо и ще се спасиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

Пичове,с тая скорост и Волвото ще стане на мекица вие какво очаквате?

Така е,но като видиш собатвената си кола на тенеке, и се поставяш в в нея, можеби на следващото кръстовище ще ти прещрака нещо и ще се спасиш.
а може би като видим пешеходец прегазен от кола,спираме да вървим :( не е така сигурен съм. човека не е остроен така.всичко с времето си и отшумява ;) карайте си колите с разум пък ако ти е писано да се обесиш няма се одавиш :D ай лека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Абе като тва са си почти 100км/ч страничен удар. Ебем ти и силата е тва, но май ще се слага в скоро време титаниев или хром-молитбенов Roll-Cage в колата че иначе не си е работа. :(

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

това е извадка от филм който даваха по дискавъри и ме побиха тръпки в първия момент като видях като моето седанче как го помете тая ламя . Но джипа е два пъти по тежък има доста по здваво шаси и едно V6 отпред ...и все пак може да срешнеш такъв на пътя - бавно че полечка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

съгласен съм с вас че тръпки побиват човек при такава гледка,и разбирасе на никого не го пожелавам.но аз специялно и малка катастрофа като видя ми става гадно и, малко след като забравя рекса лети.просто така сме устроени.или поне аз :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

Няма кола в света в която да оцелееш при тази ситуация,дори да е Волво модел 2040 г.А тези в джипа да не би да оцеляха?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Няма кола в света в която да оцелееш при тази ситуация,дори да е Волво модел 2040 г.А тези в джипа да не би да оцеляха?!

и мен това ме успокоява :( и ми е интересно защо не пробваха обратната ситуация ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Обясниха ,че проблема е в това че 4х4то удря по-високо. И проблема ще го има при всяка кола , защото все още технологиите не са успели да го разрешат, макар че слагат по-силни странични рамки.Извода не е да ви се плаче ,който кара 5 генерация сивик , а просто да ни е ясно че скоростите не са шега работа и ако не можем да накараме другите шофьори да карат внимателно , то поне ние можем да го правим ;)

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest didone
;) кофтикарайте внимателно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Ами кофти че попиляха колата,ама нищо повече.Според мен тук-там трябва да има билбордове със снимки от истински катастрофи.Не че те ще вразумят кретеноидите като тоя дето не ми спря оня ден на стоп и ме спаси само тва че се тътрех с 20км/ч(щото го знам тоя стоп и това че не спират на него)...а малкия беше в колата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, много лошоНа пътя се научих че не е достатачно да не грешиш ти:трябва да пазиш себе си и хората в колата си , пешеходците (дето много често гледат в другата посока докато пресичат) , трябва и да предвиждаш чуждите грешки Абе ко да кажа - зад волана имаш огромна отговорност и трябва да си максимално концентриран постоянно - колкото и да е трудноЖелая ви на всички безаварийно шофиране!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

Лошо, много лошоНа пътя се научих че не е достатачно да не грешиш ти:трябва да пазиш себе си и хората в колата си , пешеходците (дето много често гледат в другата посока докато пресичат) , трябва и да предвиждаш чуждите грешки Абе ко да кажа - зад волана имаш огромна отговорност и трябва да си максимално концентриран постоянно - колкото и да е трудноЖелая ви на всички безаварийно шофиране!

за съжаление си толкова прав :) ама ко да се прави веднъж се живее :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road Runner

Лелеле това при каква скорост е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...