Jump to content
botlik3

Още една тема, в която да се караме

Recommended Posts

Никой нищо не дели и не омаловажава. ПРАВИЛНО модераторите заключиха тема. Тази тема обиколи последната седмица всички автомобилни (и не само) форуми в България и е чисто тенденциозна. ЗАЩО мисля така ли ? Защото още от самия разказ се вижда, че човекът създал проблема е самият потърпевш - т.нар. клиент. СЛед като хората от моргата му казват, че не могат да му обърнат на момента внимание и го молят да дойде утре, той не приема техния отказ и настоява на момента да бъде обслужен, след което започва да заплашва и заканва, как щял да се оплаче от моргата еди къде си. Той (клиента) сам е предизвикал хората от моргата за да реагират така. Аз поне това разбрах от темата (мое мнение и право да мисля, че не моргата са виновни, а самия клиент си е виновен за случката), заглавието и е силно преувеличено и дава само една насока за размисъл ако не се прочете целия текст внимателно, а човек се подведе и реагира емоционално (каквато е и целта на темата според мен).... и самата тема има за цел да оплюе моргата на всяка цена. Чисто тенденциозна насока.

 

 

Какво повече има да се добави ? Всеки иска да си излее мисълта в темата - а нужно ли е форума да се превръща в поредната клоака в нета ? Има го черно на бяло написаното, всеки да го чете и да си прави сам за себе си заключението (аз го направих за себе си), а и не е нужно този форум да се превръща в поредния блог, сайт за новини, фейсбук и т.н. където една и съща тема се дублира и дублира, а просто различни капацитети ръсят мозък. Коментирайте теми свързани с ХОНДА и си правете кефа, не създавайте проблем, без да го има налице Публикувано изображение Вместо ти колега да се оплакваш, сподели информация или изкажи мнение по някой нов модел Хонда.Публикувано изображение

  • Нагоре 3
  • Надолу 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...