Jump to content
abcivic

СУАП на японка 6 ген

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Направих си проста сметка, че няма смислъл да се опитвам да надграждам D14-ката. Сега ми поизпадна една оферта - ЦРХ 2ген. със доста добре тупкало сърце, но с тежка съдба - поразмазано от страничен удар в бордюр. Целта на проекта ми е да му взема двигателя и да го присадя на мойто жабе. (А пък останалите части ще ги наблюдавате в една секция малко по-надолу живот и здраве Публикувано изображение . Двигателят на рекса е двувалка - D16A9 или D16Z5 (мисля, че разликите са само в липсата на катализатор и ламда сонда при Z5, ако греша поправете ме). Както и да е имам да ви задам няколко въпроса: ще паснат ли тампоните, цялата инасталация ли трябва да сваля от рекса, със нейната скоростна кутия ли да остана или да сложа тази от Д14-ката, генерацията предполагам няма да пасне PLUG-AND-PLAY Публикувано изображение, но все пак ще пасне ли дори и с леко преправяне? И има ли смисъл от цялата процедура (моля не ми препоръчвайте B16ки, защото нямам възможност за B серия като покупка и поддръжка). Благодаря ИСКРЕНО на всички отзовали се!

Редактирано от abcivic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тема за този двигател обаче в англичанка споредмен кошовете на сивиците са еднакви това да го каже някои който е на 100 %сигурен ако е така тампоните няма да станат километража на д16з5 е с жило също и съединитела е с жило потърси в търсачката да прочетеш всичко. (:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...