Jump to content
Guest beast

Писта СЛИВЕН

Recommended Posts

Guest 1net

неприятно наистина. Просто трябва да се внимава. Макар резкия си тон Хронос е доста прав. Просто внимавай повече, за да можем всички да се радваме на повече приятни дни без инциденти.Имам един призив към всички: На такива мероприятия карайте бързо само когато се състезавате и когато няма директна опастност за околните.Мразя да давам примери със себе си, но по писти винаги карам изключително бавно. В сливен зрителите са навсякъде и докато бях между тях винаги на 1-ва... едвам едвам, особено ако хората не ме виждат. На изхода - същата работа.Пак почнах да звуча поучително, затова млъквам.Лек ден на всички, внимавайте и се пазете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

На Ситроените ръчната е на предните колела ;) . От опит го казвам :)Ама кой знае де ... този е по-стар може и на задните да е .... интересно

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest wild_ride

nz samo kak mojete da sydite mom4eto s astrata-toi drapnal ra4nata!izvinqqite ma svideteli li ste?ko go obvinqvate v ne6to za koeto ne ste sigurni?po moe mnenie shofiora na citroena e bil vinoven.ma to se pak sme v balgariq-dumata spravedlivost e 4ujda tai 4e..... no comment ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Ееей, се бързате да се изказвате. А да прочетете правилата? Пишете на Български!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Eх готини дрьпки са станали завиждам ви много сьм далече от Сливен иначе и аз щях да дойда да погледам е и разбирасе да се пробвам с някоя от моя ранг :) а нещо верно астрите не показаха никаква интрига в играта ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Kледах клипа от Сливен-21.01.2007г. на края на клипа има един много наточен рекс на кой е на някой от форума ли е ебати и резачката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Kледах клипа от Сливен-21.01.2007г. на края на клипа има един много наточен рекс на кой е на някой от форума ли е ебати и резачката :(

Да,на съфорумец е ;) Другият път вземи та ела ,ще видиш и други приятни неща освен колите на съклубарите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

nz samo kak mojete da sydite mom4eto s astrata-toi drapnal ra4nata!izvinqqite ma svideteli li ste?ko go obvinqvate v ne6to za koeto ne ste sigurni?po moe mnenie shofiora na citroena e bil vinoven.ma to se pak sme v balgariq-dumata spravedlivost e 4ujda tai 4e..... no comment :(

Брат,никой не обвиняваме,аз бях малко по нагоре по пистата и като доидох така ми казаха.Написах поста си не да се подигравам а за да покажа на хората че и такива работи се случват и всеки трябва да внимава.Нито теб познавам нито хората които са карали макар че си мисля че пича който е дръпнал ръчната е виновен в случая.Ако това е Ситроена значи сори че съм набедил другия,но най-важното е,че сте живи и здрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Може да дойда само пишете кога може да наминеме с един приятел с на който му пуснах клипа и направо откачи на тая писта Сливен имам чеството че се прави по голям купон от Божура самоо пишете кога и ще гледам да дойда :(:D ще ми се да видя на живо тоя рекс а какьв двигател е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Може да дойда само пишете кога може да наминеме с един приятел с на който му пуснах клипа и направо откачи на тая писта Сливен имам чеството че се прави по голям купон от Божура самоо пишете кога и ще гледам да дойда ;);) ще ми се да видя на живо тоя рекс а какьв двигател е ?

За кои рекс говорите 4е ми стана интересно ;) то мнооо рексове бяха мноо нещо, как се накефих само аз си знам ;).Толкова рексове не бях виждал на едно място на живо;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Policman

Я да ви покажа нещо интересно от събора ;) Открийте 7-те разлики ;)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

аз отккрих три 1.антената на плевенския2.мигачите 3 на варненския има един пикаещ от зад а на твоя няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jivaka

пикаещия е собстенника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

.......и фърля кутсуза преди поредният старт ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

бенджи откри 3останалите 7 са точно 7те в повече размазани мухички на предния капак на варненския ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

АХаххахахах брао на вас бре разкосперирахте ме,как мое да ми направите снимка то4но докато олекотявам рекса,после що ми вървал толкова рекса еми ето вси4ки ме видяха ;).Поне вече няма да ме питат какво съм му правил 4е върви така,то се видя ,4е е и документирано ;) аиде живи и здрави от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе само аз ли намерих 11 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Eми аз говоря за този на края на клипчето един зеленикьв с як тунинг колко коня е тоя хубавец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Абе само аз ли намерих 11 :tooth:

ААА, цифрите на номера не се броят, иначе с тях верно са 11 разликите. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G.L. Vtec

Eми аз говоря за този на края на клипчето един зеленикьв с як тунинг колко коня е тоя хубавец :D

ми този зеленикавия е Vtec и е на един пич от Елхово,Стоян се казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Поздрави го колегата ти и му кажи че колата му е убиец а кви коне е 150 или има подобрения я кажи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G.L. Vtec

Поздрави го колегата ти и му кажи че колата му е убиец а кви коне е 150 или има подобрения я кажи :dry:

няма подобрения,обикновен vtec 150hp.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...