Jump to content
Guest beast

Писта СЛИВЕН

Recommended Posts

Guest beast

Айде пичове днеска се размазахме много кураво на пистата ако някой има материали снимки или клипчета да качва тука :D .Емо пак ги натръшка сичките ма и аз не му се дадох много :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
:D яката работа беше :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Няма ли някакви материали от мястото на събитието! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

после да разправят че в 1.5 нямало хляб :) Браво Емоооооооооо :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

www.burgazliq.data.bg < ------------- малка 4аст от това което се слу4и отваря се с quick time player

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

Оса е на бат ви Емо колата :beer: И какво е класирането ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

ми какво.... до колкото разбрах само шарената тойота МАЙ е победила ВТИ-ката на едикойси... Въпросната ВТИ-ка ме наказа когато Гълъб я караше, иначе всичко друго ни дишаше прахта. Баси не очаквах толкова добре да се представим.Искам клипове със звууууууууууук! получил съм някаква странна нужда да си чувам колата отвън, че от вътре малко приглушено звучи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Искам клипове със звууууууууууук! получил съм някаква странна нужда да си чувам колата отвън, че от вътре малко приглушено звучи.

:) странна диагноза е това "хондаджийството" :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

На едикойси ВТИ-ката след тва бил toyotata на летящ самоче :)

Редактирано от beast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Абе кажете някой европеец дали се пуска :beer::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

една черна астра и бяла вектра ако не се лъжа се пуснаха с мен.... ааа и едно синьо пежо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

пускаха се много опели 150-ятки ... кадети астри вектри голфове КР-и пежо с16 голф ГТИ 3-ка бмв-та .... алфи ... от вси4ки марки имаше по много щом 3-4 4аса не српяха се пускат.. да не говорим 4е имаше и много мотори които правиха шоу :) и такаама японците наделяха внушително.. бих казал (хонда и тоиота) това е... :):):):):beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

еххххх мене пак ме забрайхте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

кой те е забравил?!?!? нали ти дадохме титлата "най-бързия Х" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 323f-fan

Ми значи астрите 150 не са най-бързите в класа си както твърдят опелджиите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

или просто ние не попаднахме на бързи, което е доста по-вероятно имайки предвид на какво са способни други астри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HAYABUSA

или просто ние не попаднахме на бързи, което е доста по-вероятно имайки предвид на какво са способни други астри ;)

А с това съм съгласен вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

Ми значи астрите 150 не са най-бързите в класа си както твърдят опелджиите

В Сливен читава Астра не съм виждал, не знам в Ямбол какво е положението. Шарената тойота селика е падала от читав Голф3 ГТИ 150 к.с. - може да питате спобственика ;) Може да е 200 кончета, обаче килограмите си казват думата. Иначе и аз чух одзиви за хондата със счупената пружина ;) много мачкала ;) Следващият път като има мероприятие в Сливен пуснете една тема предварително, да му се невиди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

бе в сливен баш си имат 1-2 бързи астри но аз на пистата не видях такава ;) а иначе евала на всички дето отсрамиха клуба ;)и стамен бос хога, и емо , и едикой си , и змея и кой ли още не ;)шоуто беше на МАКС! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Да хванем още някой топъл и слънчев ден и пак сме там групата от Бургас. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

март месец моля ;) че да се включа и аз няма само да ме е яд я ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Няма ли някакви материали от мястото на събитието! ;)

Докато се рових намерих ей тва: Сливен - 21-01-2007Гледам яко сте си изкарали и дано да има повечко такива събирания, та на следващото тоя път да мога да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Guest beast

Абе някой не ли е снимал клипа като се пускам с Емо и онуй пежо с16 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Има в Сливен бърза астра но на беше пича там...иначе мероприятието става всяка неделя!Жалко че на същия ден кам 5 часа там стана зверска катастрофа и маи ще се поотложат гонките за накой друга седмица.Но това не се случва за първи път така че.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Я кажи ква катастрофа станала?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Има в Сливен бърза астра но на беше пича там...иначе мероприятието става всяка неделя!Жалко че на същия ден кам 5 часа там стана зверска катастрофа и маи ще се поотложат гонките за накой друга седмица.Но това не се случва за първи път така че.....

и кажи за бурзата астра една 4ерна ли...е ?CН 7515 нещо такова номер? Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

beast с теб ли се дърпах в Сливен? Аз съм с сивия Прелюд 3 генерация :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside

YEP ;)

На живо се запознахме, а сега и виртуално :lol: Хубаво Сивиче имаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

И твойта прелудка неотстъпва по нищо на мойто сивиче :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Катастрофата стана към 5 часа една астра комби и един ситроен zx1 ли там как беше.На каратко двете коли са карали в посока изход от летището.Пича с астрата решава да друпне ръчна без да вижда че зад него е засилен ситроена.Астрата се завърта на 180 градуса и ситроена го удря челно!

Хората са наред!Но от тея коли веченищо не става.

Ето и снимчица.Сори ама я снимах с телефона на много ниска резолюция...

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

ето точно заради такива пишмян шофьори сега 1 година пак ще се чудим къде да се съберем и да се позабавляваме ... както предния пъттъпи селски изпълнениястъпили на пистата и си мислят , че са сами на нея ... аре направо не ми се говори. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

ето точно заради такива пишмян шофьори сега 1 година пак ще се чудим къде да се съберем и да се позабавляваме ... както предния пъттъпи селски изпълнениястъпили на пистата и си мислят , че са сами на нея ... аре направо не ми се говори. ;)

Голяма снимка си сложил на аватара си луд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

Катастрофата стана към 5 часа една астра комби и един ситроен zx1 ли там как беше.На каратко двете коли са карали в посока изход от летището.Пича с астрата решава да друпне ръчна без да вижда че зад него е засилен ситроена.Астрата се завърта на 180 градуса и ситроена го удря челно!

Хората са наред!Но от тея коли веченищо не става.

Ето и снимчица.Сори ама я снимах с телефона на много ниска резолюция...

 

Публикувано изображение

да е много кофти са се ударили по невнимание..като се ка4ат на пистата и се едно пистата е тяхна....

просто....

но комент...

важно е 4е няма жертви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cr1cke7

Вие луди ли сте ве кве се правите на големите шофиори.аз карах астрата която беше ударена ама мога дати кажа че не аз опанах рачна а ситроена затова не говорете глупости без да знаете !!!;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Колега съжалявам за колата и за лошите емоции с които сигурно все още си изпълнен.

Но нито сме луди нито говорим глупости.Нелепата ви катастрофата е факт и никой не прави разследване кой точно е дръпнал ръчна спир.и кой е карал на 20метра зад него.

 

Ти защо си се залепил зад Ситроена и то с висока скорост/както личи от пораженията по автомобилите/?

 

Не ви стигна целия ден за надбегвания та за капак се направихте на салата на тръгване така ли?

 

С каква скорост се изнасяше от пистата /че ви липсват и на двамата предниците/ ?

 

Я си помисли пак и отговори кой точно е лудия в случая ?

 

Изобщо не е от значение кой каде е карал и кой точно е дръпнал спирачката,факт е че на толкова дълга и широка писта,сте реализирали най нелепото/тъпото/ от шофьорска гледна точка ПТП.

 

Тук се коментира случката и нейните последствия а не самите детайли по реализацията и.С вашите възможности сте направо Майстори на Спорта.

Самия факт че си участник в толкова тъп Краш трябва да те засрамва а не да влиташ с заядливости.

 

Единственото хубаво нещо е факта че сте живи и здрави и дано си вземете нужните поуки за в бъдеще.

Не ми отговаряй ако обичаш в заядливия си стил с който влетя в спокойния ни форум,защото ще излетиш обратно към колибката си от кадето изпълзя.

 

п.с.След като искате да карате майсторски поне посетете за основни умения школата на Павел Жеков,поне ви е под ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Crxâ„¢

Вие луди ли сте ве кве се правите на големите шофиори.аз карах астрата която беше ударена ама мога дати кажа че не аз опанах рачна а ситроена затова не говорете глупости без да знаете !!!;);):):D

Приятел как точно ти удариха астрата?или ти се нацепи в ситроена? щотото логика в изказването ти има ;) да не си от МВР ;)

 

п.с. и ти с тоз варел не се убиждай каде си тръгнал ? сега тати ща плющи май ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cr1cke7

Спокоино аз ще се оправя с баща ми.аз не сам трагнал да се състезавам или да правя изпълнения дошал сам да гледам...но явно се получи и друго в последствие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...