Jump to content
progrip

Глава d16z6

Recommended Posts

Продавам глава пълен комплект без смукател и делко . Глава, пружинки,талерки,клапани чисто нови оем гумички неразпечатани от общите поръчки , Втек Клапан капак за клапаните, lost motion assy, разпределителен вал. С 2 думи ви трябва делко и смукател . Промените по главата са : Измита и подготвена . полиране на изпускателните клапани и на 2 от смукателните другото остава за вас . Порт на 2 изпускателни порта , като държа да отбележа ,че това се състои основно в почисване на заводските дефекти от отливката не е отнемано преоформяно заостряно и прочие .Намира се в град Плевен . Причината за продажбата е , че имам палещо и работещо мини ми благодарение на колегата teror1staЗа повече информация 0878 11 50 53 / skype: progrip_890цена 350 лв /договаряне . Бартери не ме интересуват освен ако не са за раздвижна ролка естествено с доплащане от ваша страна може и без гумичките за 300 лв /договаряне

Редактирано от atoma
Всяка тема без : Име , Местонахождение , Телефон за контакт , Снимки и Цени - ще бъде изтрита !!! Снимки днес до 12:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...