Jump to content
nanizealot

Леко прекъсване когато е студена

Recommended Posts

Здр. колеги купих на жената една 6г. 1,4 ис ,днес ми направи впечатление че,когато е студена при рязко подаване на газта прекъсва леко и се изфорсирва без проблем ,когато загрее няма никва проблеми ,ако и подавам леко газ когато е студена не прекъсва, всияко е обсужено без свещи утре ще ги взема .Някои ако има идея да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. колеги купих на жената една 6г. 1,4 ис ,днес ми направи впечатление че,когато е студена при рязко подаване на газта прекъсва леко и се изфорсирва без проблем ,когато загрее няма никва проблеми ,ако и подавам леко газ когато е студена не прекъсва, всияко е обсужено без свещи утре ще ги взема .Някои ако има идея да сподели

Привет колега , аз също взех такъв сивик на жената ония ден . При мен същото , като я форсирам до колкото забелязах към 2 к оборота го прави това леко прекъсване , явно си е нормално докато е студен двигателя. После колата е стрела ,като съм на кръстовище и си чакам реда немога да разбера работи ли мотора изгаснал ли е :) много е тиха , Доволен съм , а ако си намеря за мен 6ген. седан няма да е зле.
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. приятели вчера смених свещи ,днес почистих и дистрибуторната капачка (не че имаше како да се чисти), но това тапо дразнещо прекъсване не изчезна ,да не са дюзите за чистене ? филтри всичко е сменено Публикувано изображение/>

Сложих и ГИ Валтек междо другото ,но не е от него защото си ги правише и преди .

Редактирано от nanizealot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и другото което е по някога пали оот четварт по някога иска да заварти повече ,мисля си или помпа или дюзи ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и другото което е по някога пали оот четварт по някога иска да заварти повече ,мисля си или помпа или дюзи ??

и понамирисва на бензин през ауспоха :unsure:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...