Jump to content
Crazy job

Какви амортисьори?

Recommended Posts

Здравейте колеги, от началото на лятото съм с пружини H&R 29736 VA(лилавите) на сток амортисьори и понеже единия заден беше тръгнал и с помощта на добрите ни пътища вече се предаде, от което следва, че ще се сменят задните два. Понеже пружините свалят с 30/40мм. въпросите ми към вас са: Какви амортисьори са подходящи за тези пружини(газови, маслени), коя марка е за предпочитане и всякакви други съвети каквито се сетите ще са ми от полза.Колата е сивик 6 купе за всекидневно каране.Снимка на пружините.

post-9487-0-67216200-1381930777.jpg

Редактирано от Crazy job

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълто кони спорт!Кеф ти лимузина,кеф ти лагерница:-) От три години лятото натягам на половина,зимата максимално отпуснати,пружините са ти за такива или подобни:-) Поздрави!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на стрийт т.е червено Кони смея да твърдя че е по-добро за ежедневна, с жълтото има опасност да си намразиш колата  :D , на ЦРХ-а бах  с такива+жълти пружини Кони. За купето съм се насочил към горе споменатите и все пак всичко е въпрос на цел   ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, отговорите започват почти година след зададения въпрос, но все пак благодаря. :D

 

п.с. купето от 4 месеца не е между живите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E по-добре късно,от колкото никога! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от две години и половина съм пуснал тема за пружини и все още нямам отговор,а имам три комплекта пружини от който съм сигурен само в два как ще стоят и за какво могат да се ползват.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...