Jump to content
zixin

Някой пробвал ли е или знае ли

Recommended Posts

Мислих си един ден колеги дали е възможно да се набута арматурното табло от сивик 6-та генерация (но не англичанката) в 5-та генерация хечбег и някакви седалки от по нова или луксонна хондичка.Не че съм тръгнал да го правя но ще ми е интересно да видя дали някой друг си го е мислил или дори пробвал и ако е пробвал какъв е бил резултатът.п.п. Цялата идея доиде от 2 снимки на които попаднах случаино и забелязах че арматурните табла на 5-та и 6-та генерация не са много различни, а за седалките идеята доиде от обявата на един колега който продаваше седалките от седма генерация и задните седалки много ми заприличаха на седалките от 5-та генерация.Споделете мнения, набюдения и идеи моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сам го мислил този вариант, но не съм сигурен дали ще пасне таблото от 6-та. С колегата ще сме много доволни ако някой, който знае дали става този номер пише Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
- според мен не е добре да се прави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това рязане на тръбите не ми харесва и на мен. но със сиг може да се направи някаква чупка и да си стоят да крепят волана да не падне в краката ни. Май за сега само ще си направя всичко черно вътре и ако не ми харесва пак ще го сменям. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...