Jump to content
Guest NCN

Продавам музика

Recommended Posts

Guest NCN

Комплекта е нов неизползван -300лв.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Civic*6

Колега, тоя усилвател не е ли малък за суба? Аз имам същата 12 инча, та я дават 350 W, а усилвателя 1x250 W. Поправи ме, ако греша. Само усилвателя продаваш ли и за колко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Kiril TopaloV
:huh: а само говорителя да нещо да измислим, с колегата които питаше за усилвателя? Аз сам пучитател на сони и си тарся 12' говорителиу 2 на брой но и един може да ми сварши работа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Колега, тоя усилвател не е ли малък за суба? Аз имам същата 12 инча, та я дават 350 W, а усилвателя 1x250 W. Поправи ме, ако греша. Само усилвателя продаваш ли и за колко?

Няма да имаш проблем - ще го храни на 90% и това не трябва да те притеснява. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

:) а само говорителя да нещо да измислим, с колегата които питаше за усилвателя? Аз сам пучитател на сони и си тарся 12' говорителиу 2 на брой но и един може да ми сварши работа!

Ако колегата Civic*6 вземе усилвателя за 110лв. получаваш говорителя за 190лв. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NCN

Държа да поясня, че тази музика не е моя и просто правя услуга на приятел. Понеже разбрах, че цените не са актулни в никакъв случай, държа да се извиня за "кожодерското" и небрежно отношение спрямо цената. Или ще коригира цените или ще затворим темата.Благодаряти и съжалявам за недуразомението!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

няма кво да се извиняваш,всеки може да си иска каквато си цена иска.а дали някой ще купи на тези цени е друг въпрос ;) затова че споко ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...