Jump to content
hrischy

Разглабяне на табло на Акорд 5

Recommended Posts

Здравейте колеги! Карам акорд 5ген. и не ми работи врътката на таблото за толко и студено. Някой има ли на представа как се разглабя таблото за да мога да стигна до уредите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди да предприемаш разглобяване погледни жилата на парното да не са се пречупили някъде намират се от страна на шофьора от дясно ще ги видиш,иначе съм разглобявал такова табло и е пълен т.....к има едни видии които не се виждат ако не разчекнеш от страни,яко напъване беше почти до счупване но не се счупи.мисля че нямам снимки та да видиш нагледно но мисля че тука из форума имаше такава тема и за това се хванах крушки да сменям ;)/>

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=50856&st=0&p=447784&hl=%D0%A0%D1%94%D0%A0%D1%95%D0%A0%D0%85%D0%A0%C2%B7%D0%A0%D1%95%D0%A0%C2%BB%D0%A0%C2%B0&fromsearch=1&&do=findComment&comment=447784 ето колега преди имаше снимки но не излизат на мен ми помогна много тази тема ако има нещо питай

ето ти малко помощ

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

значи тези точки са видиите които са под тези кори

а конзолата съм ти я оградил защото излиза цялото не на две защото аз се опитах да ги махам по отделно и за малко да счупя конзолата

така

развиваш всички видии около конзолата после може да откачиш жилата от там където ти казах конзолата излиза заедно с жилата и огледай хубаво от къде минават за да не ги пречупиш после,почваш с пепелника,касетофона,механизма тоя дето скрива касетофона там имаше вдии май и после внимателно отчекваш тези пластмаси с една голяма права отвертка и това е общи взето нахвърлено да добиеш представа какво да правиш дано съм ти помогнал тези акорди са ми страст въпреки че не са любими на всеки ;)

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега. 100% жилото е скъсано защото като въртя врътката припуква и не прави цял оборот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...