Jump to content
Guest Founder

Маркучета за спирачките

Recommended Posts

Guest Founder

от къде и на каква цена мога да си намеря ?че в момента прави подмяна на ходовата част и гледам са се нацепили яко старите.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Здравей !Виж на тези две връзки , мога да то направа тефлонови спирачни маркучета за твоята кола , цените на материалите са на тези две страници.http://www.adventurecar.com/bulcategorie/r...rdi%20freno.pdfhttp://www.adventurecar.com/bulcategorie/r...rdi.freno.2.pdfТези маркучета са на практика вечни .www.adventurecar.com e-mail : adventurecarbg@abv.bgВарна , ул.Карамфил 28 , тел 052 / 300 810

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Карай смело. И мойте са нацепени отвън, бях се уплашил, ама после видях, че вътре в тях има накаква оплетка, много яка и после още един слой отвътре, които не бяха мръднали. Споко, японеца няма да те остави да се пребиеш така лесно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

опасно е с такива маркучета да се кара - щом са се напукали, значи не са от добър материалвярно имат подсигуряване, но не е добре само на него да се разчита -- като започне и то да се напуква?аз сериозно се замислям за предложението на nikicar, само да видя какво ще направя с апаратите, че и дисковете. Сериозно се замислям да ги сменя! и едни тефлонови маркучета с метална оплетка отгоре, идеално ще ми заспят! Като гледам, накрайниците са по-скъпи от самия маркуч.nikicar да питам, не може ли да се използват накрайниците от моя маркуч? Че 2х20+2х25лв = 90лв само за накрайниците излиза, двойно повече от самия маркуч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ASRacing

Мисля, че към старите накрайници няма как да се карбоват, диаметъра е различен.Иначе съм виждал пълен комплект маркучи (предни и задни) за различните модели, италиански като тези които предлага колегата на цена около 100 евро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RoadRaceR

от къде и на каква цена мога да си намеря ?че в момента прави подмяна на ходовата част и гледам са се нацепили яко старите.

Отзад пасват предни от 5г ...с много леко преправяне ,..липсва едната планка за захват ! Дога е спец по въпроса ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikicar

Да вярно е , накрайниците са по скъпи от самия маркуч !!Но пък си струва инвестицията защото на практика са вечни.Ако ви трябват хубави (добри) спортни дискове пишете за да ви дам цени .Освен нормални гладки на Ashika предлагам и спортни (надупчени и нарязани ) спирачни дискове.В сайта има закачена страница с такива дискове , но все още само в италианската версия раздел Racing .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...