Jump to content
MAD DOG

Някой гледа ли Роджър?

Recommended Posts

М?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. Аз. С момчетата. Заспах трудно. Все още ме държи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слава Богу,не само на мен ми е подействало така... :) .Помислих че съм преувеличил впечатлението заради отколешната ми любов към групата...още съм там бахти...хубаво беше мамка му!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятно шоу, може би най-доброто на което съм присъствал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа,на Роджър може да му е повтръснало(N-то поред щоу),но на мен не... :D .Дори като се прибрах се опитах да се сетя къде ми е аудиокасетата на която за първи път чух албума!Хубаво беше,мамка му...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, бил съм на доста "електрически " концерти, но това беше нива над всичко...саунда беше уникален, а и страхотното изпълнение, максимално доближаващо оригинала ме накара да запея. Страхоттно беше и когато изписа "ОСТАВКА" (не искам да започваме политически спор), но това лично отношение към БГ публиката ме трогна. Знам , че го прави във всяка държава, но все пак... Мисля, че си струва всяка дадена стотинка за това шоу и едва ли ще чуя някога стената по-качествено. Жалко е, че се разделиха с Гилмор, но ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре да му се не види,да бях пуснал темата преди събитието,можеше да заформим едно афтърпарти дето се вика по модерному... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оставка" бе от едната страна на Стената, докато Уотърс пееше "Mama, should I trust the government...?" . " No fucking way.." бе от другата страна на Стената.И аз не ща да изпадам в полемика. За мен това бе дълго чакана среща.Три дни ми трябваха, за да говоря, а не да шептя и хъхря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси,на мен пък единствено тоя надпис ми поразвали вкуса от концерта,но и на мен не ми се изпада в полемики...Whatever,беше хубаво мамка му...върнах се назад във времето около 1990-та когато за първи път гледах филма... :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...