Jump to content

Recommended Posts

Здравейте , колеги :)

Искам да споделя с вас следното нещо.Като се доближа до ауспуха на Сивика ми (96г. , d15z6) и се заслушам , не след дълго време установявам едно лекичко припукване което се чува , както машината си работи спокойно , при нормални обороти , на празен ход.Това леко припукване се появява в отделни моменти.Това го прави когато е на газ (моно инжекция).Сменя ли на бензин - звукът си е равномерен , без излишни шумове.Що се отнася до газовата - правена й е центровка , като мога да кажа , че за момента се държи много добре на газ.Самият двигател пък е проверен за всякакви нередности (един вид профилактика , преди около 2 месеца). Когато ходих на центровка изгорелите газове и въглеводородите бяха в нормата , като пичът си каза ,че работи много добре на газ.

Та , има ли нещо , което може да ме притеснява с това припукване Публикувано изображение ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако караш д15з6 не е моно инжекция :) и не се шашкай ..щом колата си работи равномерно и е минала през сервизи които малко повече са разбрали в какво състояние е колата от колкото врачките у форума няма повод за паника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако караш д15з6 не е моно инжекция Публикувано изображение и не се шашкай ..щом колата си работи равномерно и е минала през сервизи които малко повече са разбрали в какво състояние е колата от колкото врачките у форума няма повод за паника Публикувано изображение

 

И аз съм на това мнение , така като гледам ситуацията Публикувано изображение Иначе имах предвид ,че газовата система ми е моно инжекция , ясно , че автомобилчето е с пълна инжекция система на впръскване на горивото Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...