Jump to content
Guest TrAdIuLi

За червен ЦРХ ?

Recommended Posts

Guest TrAdIuLi

Кой беше симпатягата вчера вечерта с който се заиграхме от бояна до светофара на студентски ..... та така до края рекса не застана пред мен :P:P:D:P Аз бях с черна мазда 323 измама на ГТХ турбо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

абе ей :Dмнооооо бърза тая мазда бе :P падна ли под 17.8-17.9 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

Аз бях с черна мазда 323 измама на ГТХ турбо wink.gif

като ти разправяха да слагаш истинско ти не щя :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Маздето било бьрзо бре :D бравос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

mIHO.... ,твърдо решен съм да взема една тук в софия без документи за части и да си я направя истинска ,но ще трябва малко време ,че и пара ще тряя яка , но за лятото съм твърдо решен да я направя твоя нощен кошмар :rolleyes::starwars::thumbs1:

абе ей :lol:мнооооо бърза тая мазда бе ;) падна ли под 17.8-17.9 :D

Еми какво да ти кажа се в тия граници си седи ;) ,но бях с много твърди и изтъркани "сликове" ...... абе хонда си ми е на сърцето ама ....да направя тази после ще мисля за някоя ондичка .... Редактирано от TrAdIuLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

mIHO.... ,твърдо решен съм да взема една тук в софия без документи за части и да си я направя истинска ,но ще трябва малко време ,че и пара ще тряя яка , но за лятото съм твърдо решен да я направя твоя нощен кошмар :rolleyes::starwars::thumbs1:

абе ей :lol:мнооооо бърза тая мазда бе ;) падна ли под 17.8-17.9 :D

Еми какво да ти кажа се в тия граници си седи ;) ,но бях с много твърди и изтъркани "сликове" ...... абе хонда си ми е на сърцето ама ....да направя тази после ще мислия за някоя ондичка ....
батко ако знаеш какво е замислил моя болен мозък ще се откажеш от мисалта за нощен кошмар...май мойта ше твоя кошмар ;););) .....на пролет не чертата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TrAdIuLi

mIHO.... ,твърдо решен съм да взема една тук в софия без документи за части и да си я направя истинска ,но ще трябва малко време ,че и пара ще тряя яка , но за лятото съм твърдо решен да я направя твоя нощен кошмар :rolleyes::starwars::thumbs1:

абе ей ;)мнооооо бърза тая мазда бе ;) падна ли под 17.8-17.9 :lol:

Еми какво да ти кажа се в тия граници си седи ;) ,но бях с много твърди и изтъркани "сликове" ...... абе хонда си ми е на сърцето ама ....да направя тази после ще мислия за някоя ондичка ....
батко ако знаеш какво е замислил моя болен мозък ще се откажеш от мисалта за нощен кошмар...май мойта ше твоя кошмар :D;);) .....на пролет не чертата ;)
Да ми кажеш ,че ще слагаш двигател от S2000 на 1.5 бара надув. пак няма да се учуда ..... то изтрещеляци кат тебе тука няма много ;););) ...... иначе успех и реализация на проекта .....ако не е тайна драсни едно редче какви си ги измислил ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest miHo

mIHO.... ,твърдо решен съм да взема една тук в софия без документи за части и да си я направя истинска ,но ще трябва малко време ,че и пара ще тряя яка , но за лятото съм твърдо решен да я направя твоя нощен кошмар :rolleyes::starwars::thumbs1:

абе ей ;)мнооооо бърза тая мазда бе ;) падна ли под 17.8-17.9 :lol:

Еми какво да ти кажа се в тия граници си седи ;) ,но бях с много твърди и изтъркани "сликове" ...... абе хонда си ми е на сърцето ама ....да направя тази после ще мислия за някоя ондичка ....
батко ако знаеш какво е замислил моя болен мозък ще се откажеш от мисалта за нощен кошмар...май мойта ше твоя кошмар :D;);) .....на пролет не чертата ;)
Да ми кажеш ,че ще слагаш двигател от S2000 на 1.5 бара надув. пак няма да се учуда ..... то изтрещеляци кат тебе тука няма много ;););) ...... иначе успех и реализация на проекта .....ако не е тайна драсни едно редче какви си ги измислил ... ;)
нека стане па ше си кажа....не съм чак такъв изтрещеняк ;);) ....само ше кажа че има общо с 1.5бара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest r2d2

Ще му се завие свят на барометърчето. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...